«Перемога» мерії: КТРК потрапила до всеукраїнського Клубу мародерів (відео)

299 0
«Перемога» мерії: КТРК потрапила до всеукраїнського Клубу мародерів (відео)

Кременчуцька депутатка та журналістка Лариса Гориславець прийшла на ефір до українського телеканалу «Ісландія», у якого на ютубі 415 000 підписників – поглиначів суспільно-політичний контент. Серед запрошених гостей – ті, хто аналізує та критично оцінює реальність.

Журналістка цього каналу Тетяна Гончарова створила програму «Клуб мародерів», куди потрапила кременчуцька комунальне телерадіокомпанія. Лариса Гориславець в ефірі розповіла про те, як КТРК наживається під час війни: збільшила фонд зарплат, закупила бензин та зробила інші «важливі» бюджетні витрати.

 

«І так завзято КТРК “воює” на інформаційному фронті, що навіть відмова від фінансування #газета_за_9млн насправді не дасть ніякої економії для міського бюджету».

 

Навіть якщо порівнювати з містом-мільйонником Харковом, Кременчук та міська влада витрачають на тираж газети більше грошей. Типографія – одна й та сама, але схеми різні.

 

 

Читайте також:

Поради психологів бачите? А вони є. КП «КРТК» віддало 100 тисяч гривень з бюджету за передачу, якої не існує в ефірі

Щомісяця 20 тисяч на просування Telegram-каналу, щодня по 1,5 тисячі на бензин: куди витрачає бюджетні гроші «мерське» телебачення


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация