Кременчужани законно можуть ходити на сесії щоп’ятниці. Але мер вигадав, як це зупинити

408 0
Кременчужани законно можуть ходити на сесії щоп’ятниці. Але мер вигадав, як це зупинити

З самого початку повномасштабного вторгнення, Кременчуцька міська рада виставила себе посміховиськом – вхід у приміщення обклали мішками з піском, а по краях площі, яка стоїть впритул до мерії, поставили металеві «їжаки». Пройшло понад пів року з моменту вторгнення, але ні мішки, ні «їжаків» прибирати не збираються, хоча вже давно зрозуміло, що Кременчук – це тилове місто, і закриватися мерія може хіба що від мешканців міста.

Власне, так і відбувається – міський голова Віталій Малецький та його заступники дізнаються про проблеми міста хіба що з засобів масової інформації. Звичайно, якщо це не провладне КТРК, яке досі показує гарну картинку того, що в нашому місті все чудово. Настільки чудово, що журналісти у своїх сюжетах ходять до магазинів та п'ють кокосове молоко.

До мерії можна потрапити, оминувши барикади та озброєну охорону – КП «Муніципальна варта» та поліцію. Охоронці стоять з автоматами, захищаючи незрозуміло кого від незрозуміло чого. Хіба що від обурених мешканців, які з острахом чекають на зиму з вибитими шибками.

 

Читайте також: Після ракетного удару по Амстору у людей досі вибиті вікна. Мерія на ремонт гроші не виділяє

 

Депутати щоп'ятниці збираються на сесії, майже всі – в дистанційному форматі у Viber. Лише декілька ходять у сесійні зали, щоб хоч якось вплинути на вседозволеність міської ради, яка просуває свої інтереси. Відеотрансляції сесії відсутні, як пояснює міський голова Віталій Малецький, «з міркувань безпеки». Тобто до повномасштабного вторгнення ті питання, які були не для вух кременчужан, просто транслювали без звуку, а зараз взагалі немає трансляції, і доступ до питань порядку денного в населення – максимально обмежений.

Проте кременчужани досі на законних підставах можуть відвідувати засідання сесії – цього в них мерія формально забрати не може. Проте вона зробила це фактично – озброєна охорона не пускає людей не те що під час сесій, а й узагалі в будь-який час. Міська влада продовжує бути максимально закритою від громади.

 

Читайте також: Наші печальні реалії. Кременчуцька міська рада закрилася від громади й підтримує рішення на сесіях лайками у вайбері (відео)

 

Кременчуцька РВА не може вплинути на свавілля міської ради, оскільки президент не ввів у нас міську воєнну адміністрацію. Тож лише через розголос ситуації, можливо, у можновладців з’явиться почуття сорому, що навряд чи станеться. А в силах кременчужан – наполегливо продовжувати спроби потрапити на сесії, і тоді, можливо, мер міста прокоментує ситуацію, а не продовжуватиме відмовчуватися.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация