Більше трьох мільйонів гривень — це майже понад сім? Скільки дійсно коштує ремонт кімнат в гуртожитку для ВПО у Крюкові?

903 0
Більше трьох мільйонів гривень — це майже понад сім? Скільки дійсно коштує ремонт кімнат в гуртожитку для ВПО у Крюкові?

Вчора у Кременчуці, в Крюкові відбулося відкриття гуртожитку для переселенців. 21 кімната для ВПО з'явилася у будинку по вулиці Івана Приходька, 37.

За словами мера Малецького, коштував ремонт, цитуємо, - більше трьох мільйонів гривень, які виділили із міського бюджету. Один квадратний метр ремонту коштував приблизно 10 тисяч гривень. Міський голова додав, що технікою (микрохвильові пічки, холодильники та пральні машини) і меблями допоміг Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ). Але щось із фінансами не сходиться і ось чому. 

Згідно з інформацією, яка оприлюднена на порталі відкритих закупівель Prozorro, де Комунальним госпрозрахунковим житлово-експлуатаційним підприємством "Автозаводське" оголошено аж два тендера по цьому об'єкту, вартість робіт сягає понад 7 млн грн. Ми б були точнішими, якби замовник оприлюднив хоч якусь тендерну документацію і детальний кошторис, попри термінів виконання робіт і фактичної угоди з виконавцем. Яким, до речі, стало Комунальне госпрозрахункове підприємство "Союзрембуд".

І ось що примітно. 12 квітня цього року між комунальниками було укладено договір на роботи з поточного ремонту та придбання матеріалів для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих/тимчасово переміщених) осіб по вулиці Івана Приходька, буд. 37. Вартість робіт - понад 5 млн грн. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 12 квітня — 31 грудня 2022 рік. 

 


Вже влітку, 22 липня Комунальне госпрозрахункове житлово-експлуатаційне підприємство "Автозаводське" уклало з виконавцем робіт ще одну угоду на додаткові роботи, які коштують половину від суми по першій угоді, тобто - 2,5 млн грн. Лише таким способом можна провести угоду з тим же підрядником (див. пояснення у фотоматеріалах). Таким чином роботи вже не коштують "трохи більше 3 млн грн". 

Уже наприкінці серпня, з'явилася потреба в продовженні строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт тощо. 


Як зазначили вчора на відкритті, ремонтні роботи повністю завершені там, де вони планувалися від початку - 21 кімната і приміщення загального користування. Тепер же стоїть питання щодо взяття під ремонт ще 4-6 приміщень у цьому гуртожитку.

Чи буде оголошуватися друга додаткова угода з дофінансуванням із міського бюджету цих додаткових робіт цього комунального підрядника - питання риторичне, бо спираючись на тенденцію... Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация