Наші печальні реалії. Кременчуцька міська рада закрилася від громади й підтримує рішення на сесіях лайками у вайбері (відео)

437 0
Наші печальні реалії. Кременчуцька міська рада закрилася від громади й підтримує рішення на сесіях лайками у вайбері (відео)

Приклад роботи Верховної ради дуже відбивається на містах. Такий приклад навела і підкреслила народна депутатка Ніна Южаніна на відео, яке опублікував головний редактор "Кременчуцької газети" Олег Булашев. 

"Якщо говорити про роботу місцевих рад, то вона багато в чому повторює ті помилки, які в нас є на загальнодержавному рівні. От щойно ми почули, що засідання Кременчуцької міської ради відбуваються у вайбері і думка депутатів оголошується через лайки - у вигляді сердечок. Таким чином, це, нібито, підтримка рішення", - зазначила вона.

За її словами, таких засідань було проведено більше 20-ти, тобто без елементарного висвітлення і проєктів рішень, і прийнятих рішень через ЗМІ суспільства. 

"Ми не можемо досягти прозорості інформації, яка точна потрібна місцевим громадам", - додала Южаніна.

І депутатка дійсно права. Навіщо рішення, які приймаються і тим паче підтримується лайками більшості депутатів у вайбері потрібне громаді міста? З усього цього можна сказати лише одне, точніше, підтвердити інформацію про реальну "за власним бажанням" закритість міської влади від усіх. 

І що тут цікаво - Кременчуцька міська рада продовжує використовувати загальнодержавні обставини на місцевому рівні, тобто відокремившись від громади та від незалежних ЗМІ міста спочатку під час коронавірусної епідемії, а тепер через повномасштабне вторгнення рф, паралельно даючи коментарі своєму комунальному телебаченню.

Вибірковість чиновників кременчуцького рівня пояснюється тим, що "свої" подаватимуть інформацію в тому контексті, яке необхідно, а інші, так би мовити, "чужі" загальноміські засоби масової інформації подадуть інформацію не так "фіолетово", як треба. 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация