Перша лікарня Кременчука замовляє на два місяці кейтерингові послуги, вартістю майже один мільйон гривень

459 0
Перша лікарня Кременчука замовляє на два місяці кейтерингові послуги, вартістю майже один мільйон гривень

Кременчуцька лікарня імені О.Т Богаєвського оголосила про намір знайти фірму чи підприємця, яка/який буде займатися харчуванням пацієнтів у медзакладі до 21 листопада цього року включно.

Відповідний тендер був оприлюднений на сайті відкритих закупівель Prozorro.Згідно з інформацією, Перша лікарня запропонувала за кейтерингові послуги майже один мільйон гривень і це досить пристойна сума, спираючись на нинішню ситуацію в країні та тривалість цієї послуги в цілому, але і їсти пацієнтам медзакладу також потрібно...

Усього постачальник-годувальник має приготувати 10 тисяч 860 порцій на 2200-2500 ккал. Меню у документах немає, проте ми знаємо, що там має бути -  супи на воді, каші, чорний хліб, солодкий чай і вершкове масло. У достатній кількості і нормальної якості. І ось що цікаво. Термін подання тендерних пропозицій учасниками завершується 13 вересня.

Постачальник, який виграє ці перегони має приготувати понад 10 тисяч порцій протягом двох місяців, бо, якщо взяти до уваги термін дії договору (який спливає 21 листопада), а також дату, коли фірма почне варити кашу (ну скажімо через тиждень після підписання угоди), то це буде 60-63 дні. Тобто послуга надаватиметься два місяці, можливо трохи більше. 

За нехитрими підрахунками, один день харчування пацієнтів обійдеться медичному закладу в 15-16 тисяч гривень. 

Зазначимо, що раніше цю послугу лікарні, як і всім іншим лікарням у Кременчуці надавало ТОВ "Понтем.УА" - фірма з сумнівною репутацією.  У 2018-му році в депутатів Кременчуцької міської ради було багато претензій до неї. Незадоволені вони були і якістю харчування, і організацією. Було навіть створено спеціальну робочу групу, під керівництвом Ольги Усанової, яка відповідає у Кременчуці за медицину. Але великих недоліків ця робоча група тоді не побачила, мовляв, все в лікарнях міста з харчуванням супер і фірма старається. 

Тоді як у Кременчуці з цим харчуванням було все "супер" і фірма "Понтем.УА" старається, в інших областях України, освітні та медичні заклади один за одним відмовлялися від послуг цієї ж фірми, бо послуги якісними не були.

Сьогодні ж ми достеменно не знаємо, хто візьме підряд - київська фірма, чи хтось інший. Але в тому, що станеться останнє - ми сумніваємося більше. 

P.S Згідно з тендерним замовленням, фірма-переможець повинна мати в своєму штаті технолога та під час транспортування готової їжі повинна використовувати термоси й ізотермічні контейнери.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация