Учасники «Гадяцького сафарі» зробили черговий внесок на підтримку наших Збройних Сил (фото)

298 0
Учасники «Гадяцького сафарі» зробили черговий внесок на підтримку наших Збройних Сил (фото)

Учора, в день Прапора України розвідники однієї з військових частини передали воякам іншої військової частини паливозаправник.

Це комплекс на базі вантажного автомобіля «Урал». Він обладнаний п’ятитонним баком. Комплекс може одночасно заправляє дві одиниці техніки, зокрема, танки.

Його разом з іншою технікою було захоплено у російських військ, які перебували на кордоні Полтавської та Сумської областей наприкінці лютого та початку березня нинішнього року.

У той час і на тій території місцеве населення та підрозділи розвідки однієї з військових частин Полтавщини дезорганізовували російську армію, зокрема, Кантемирівську дивізію. Ці героїчні дії отримали назву – «Гадяцьке сафарі».

Знак «Сафарі» нині носять на своїй формі розвідники, які боронили полтавський край. Таку відзнаку отримали від Гадяцької громади.

Саме ці розвідники й передали побратимам подарунок – паливозаправник. Вони розповіли, що експлуатували його, але нині такої необхідності немає. Тож спільно вирішили подарувати один зі своїх трофеїв військовій частині, яка потребує такий комплекс.
Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация