Малецькому нагадують про забуту спробу встановити валідатори в громадському транспорті

260 0
Малецькому нагадують про забуту спробу встановити валідатори в громадському транспорті

На сайті електронних петицій Кременчуцької міської ради з’явилося звернення чи то кременчужанина, чи то гостя нашого міста, який добре пише українською мовою та знає про Кременчук досить багато. Дімітріс Йенігюн просить міську владу встановити  автоматизовану систему оплати проїзду в громадському транспорті.

Дімітріс пише, що ще у 2016 році в міській раді почали говорити про електронні проїзні та валідатори – тоді місто взяло кредит на оновлення комунального автопарку, за який досі розплачується – вісім мільйонів євро.

Про це чиновники вдало забули, оскільки через низьку вартість проїзду (2 грн) компанії, які обслуговували б валідатори, мали б занизький прибуток, якщо не збитки. Тоді вартість проїзду поступово підвищувалася, і зараз у Кременчуці проїхатися в тролейбусі коштує 10 грн, у дизельному автобусі – 12 грн, а у маршрутному таксі – 15 грн.

Відкидаючи скромність, зазначаємо, що Дімітріс навіть використав у своєму зверненні заголовок з Програми Плюс: «У Полтаві в маршрутках валідатори, у Кременчуці – вентилятори. У Львові, Дніпрі, Харкові є валідатори, а у нас - нема».

Сплата проїзду через QR-код недоступна тим, хто не має картки ПриватБанку. А завдяки валідаторам можна не лише позбутися цієї проблеми, а й вести прозорий облік пасажиропотоку та надходження коштів за проїзд.

Збір підписів досі триває, петиція доступна за посиланням.

 

Читайте також:

Відстаємо. У Полтаві запровадили електронний квиток, а в Кременчуці не хочуть економити

Кременчуку потрібно знову підвищувати вартість проїзду, щоб впровадити е-квиток

Чи з’являться в Кременчуці електронні квитки: відповідь мера міста


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация