
За результатами досліджень, проведених 18 серпня поточного року, показники мікробіологічної забрудненості води річкової не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам:
- р. Сухий Кагамлик, пляж в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» - початок пляжу 62 000, кінець пляжу 62 000, (допустиме значення – 5 000).
- р. Дніпро, центральний пляж - індекс ЛКП початок пляжу 2 400 000, кінець пляжу 2 400 000, (допустиме значення - 5 000).
Про це повідомляється на сайті пресслужби кременчуцької мерії.
«Фахівці рекомендують утриматися від купання на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик»), на центральному міському пляжі (р. Дніпро), а також закликають не користуватися іншими місцями відпочинку, перш за все для купання», - йдеться у повідомленні.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись