Студентка КрНУ буде отримувати академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні

362 0
Студентка КрНУ буде отримувати академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Відповідно до рішення Конкурсної комісії з призначення академічної стипендії імені Героїв Небесної Сотні затверджено список переможців конкурсу. Список студентів закладів вищої освіти, яким присуджуються академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні у 2022/23 навчальному році, затверджено наказом Міністерства освіти і науки.

Зокрема, студентка першого курсу КрНУ Ольга Дубовик перемогла в конкурсі за спеціальністю «Економіка». Про це повідомляється на сайті пресслужби МОН.

Академічні стипендії будуть отримувати 36 студентів державних закладів вищої освіти за 10-ма спеціальностями: «Фізична терапія, ерготерапія», «Залізничний транспорт», «Агроінженерія», «Економіка», «Військове управління (за видами збройних сил)», «Географія», «Архітектура та містобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Сценічне мистецтво», «Психологія».

«Щороку студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, отримають академічні стипендії, започатковані на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні. Це не лише підтримка патріотизму та відданості української молоді, а й пам’ять про тих, хто віддав своє життя за майбутнє України», – зазначив голова МОН Сергій Шкарлет.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация