Випускники вузів та вчителі можуть отримати одноразову допомогу в 12 тисяч гривень

236 0
Випускники вузів та вчителі можуть отримати одноразову допомогу в 12 тисяч гривень

Уряд повідомив українців про ще один вид допомоги, яку зможуть отримати громадяни. Одноразова допомога надається у розмірі 12,4 тис. грн. — п’ятиразовому розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Станом 1 січня цього року прожитковий мінімум становить 2481 грн.

Зазначимо, що студенти зможуть отримати соціальні виплати. Нещодавно Кабміну ухвалив рішення матеріальних виплат, які отримають випускників вузів, які уклали договір про роботу педагогом в установі загальної середньої або професійної освіти на строк не менше трьох років. Кошти зможуть отримати випускники з такими спеціальностями:

    • ступінь молодшого бакалавра, бакалавра, магістра спеціальностей у сфері знань 01 Освіта/Педагогіка;
    • освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста;
    • ступінь бакалавра, магістра іншої спеціальності та галузі знань.

Для отримання допомоги випускники повинні подати заяву до навчального закладу, де отримали диплом.

До заяви також додається копія договору про роботу на посаді педпрацівника та копія трудової книжки. Після цього заяви будуть ухвалювати до 10 жовтня.

До 15 жовтня представники навчальних закладів будуть передавати документи до департаментів освіти та науки обласних державних адміністрацій. У Міністерстві зазначили, що випускники, які закінчили навчання у листопаді-грудні отримають виплати до кінця того року, що настає після року завершення навчання. При поданні заяви до 10 жовтня кошти виплачуватимуть до кінця 2022-го.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация