Дитячий фонд ЮНІСЕФ відкрив доступ до онлайн-бібліотеки: всі охочі кременчужани зможуть дізналися важливу інформацію з актуальних тем

172 0
Дитячий фонд ЮНІСЕФ відкрив доступ до онлайн-бібліотеки: всі охочі кременчужани зможуть дізналися важливу інформацію з актуальних тем

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) створив інформаційний сайт та відкрив доступ усім охочим до бібліотеки «Спільно». 

Цей ресурс об’єднує всю актуальну інформацію із тем безпеки, здоров’я, гігієни, соціальної підтримки та освіти для дітей від 3 до 18 років. У ньому зібрані усі діджитал та друковані матеріали ЮНІСЕФ, які містять необхідні знання про розвиток, здоров’я, навчання та дозвілля дітей.

На сайті https://spilnoteka.org/ можна знайти брошури, листівки, розмальовки, зошити, ігри, мультики, книжки, комікси, наліпки, освітні відео, платформи, застосунки та багато чого іншого.

Онлайн бібліотека «Спільно» має на меті, аби якомога більше дітей дізналися важливу інформацію з актуальних тем – наприклад, як поводити себе у надзвичайній ситуації, що робити із незнайомим предметом на вулиці, який алгоритм дій, якщо загубився.

На сайті також доступні матеріали для батьків та опікунів щодо харчування дітей, грудного вигодовування, вакцинації та поради щодо батьківства та психологічної підтримки під час війни.

Кому «Спільно» бібліотека стане в пригоді?
  • Батькам для ігор та навчання дітей, аби просто та цікаво донести вважливу інформацію.
  • Вчителям та вихователям для викладання. Освітяни знайдуть матеріали, які допоможуть організувати та урізноманітнити заняття з дітьми.
  • Громадським організаціям та волонтерам. Ці матеріали стануть корисним доповненням до зустрічей та тренінгів з дітьми та дорослими.

Користуватися каталогом дуже просто. Аби знайти необхідну підбірку матеріалів – потрібно обрати тему та вказати вік дитини.

Всі матеріали поширюються безплатно. Їх можна використовувати в електронному вигляді або видрукувати. Вони не призначені для продажу. Змінювати графічні та текстові елементи або додавати нові заборонено.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация