У дендропарку на Полтавщині проводять безкоштовні екскурсії для громадян (відео)

277 0
У дендропарку на Полтавщині проводять безкоштовні екскурсії для громадян (відео)

Насолодитися красою Полтавщиною та відпочити душею на природі можна в дендропарку загальнодержавного значення «Криворудський». Окрім того, тут проводять цікаві й змістовні екскурсії для переселенців та жителів Семенівської громади.

Днями організували екскурсію для людей, які переїхали з Донеччини й Харківщини.
Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Природа Полтавщини прекрасна. Відкрити її для себе допомагають переселенцям колективи закладів природно-заповідного фонду області. Проводять безкоштовні екскурсії. Наприклад, організовують їх у дендропарку «Криворудський», що в Семенівській громаді», – розповів Дмитро Лунін. 

За словами наукового співробітника рекреаційного центру «Криворудський» Валентини Бабарики, із початку війни у Криву Руду приїхало 187 внутрішньо переміщених осіб. 

«Запрошували  їх завітати на екскурсії до дендропарку, – говорить Валентина Бабарика. – Вони із задоволенням відвідують його і вдень, і під вечір. Приводять своїх діток, приходять сюди сім’ями. Це – свого роду віддушина, емоційний відпочинок».

Дендропарк потребує постійного догляду. У цьому допомагають не лише місцеві. Охоче долучаються до цього процесу й внутрішньо переміщені особи. 

Безкоштовні екскурсії в «Криворудському» – щовівторка, але всі охочі щодня можуть гуляти дендропарком. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация