"Це звісно жах": голова Полтавської облради Біленький про приміщення аптеки "Полтавафарм" у Кременчуці

285 0
"Це звісно жах": голова Полтавської облради Біленький про приміщення аптеки "Полтавафарм" у Кременчуці

12 серпня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький відвідав колишнє приміщення кременчуцької філії обласного комунального підприємства "Полтавафарм". Як зазначив Біленький, раніше кременчуцькі депутати зверталися із проханням передати цю аптеку на баланс міста, але розпочалася процедура банкрутства, тому не змогли передати його фізично. До того ж розглядали питання лише можливість оренди Кременчуком.


Читайте також: Кременчуцькі чиновники хочуть забрати «Аптечний склад» на "Небесній сотні". Буде багатоповерхівка


«Ситуація залишилася на одному й тому ж місці. І те що зараз являє собою філія це звісно жах», - повідомив Біленький.

Наступний крок – облрада вимагатиме від Полтавської ОВА, щоб вони відреагували на те, що відбувається. Управлінням за «Полтавафарм» та іншими підрозділами комунальних закладів Полтавської обласної ради відповідає облдержадміністрація:

«Я не хочу переводити стрілки, казати, що винні вони, брати на себе відповідальність. Є проблема, і потрібно було вирішувати заздалегідь».

Як повідомив голова Полтавської облради, є декілька варіантів розвитку філії даної аптеки: безоплатна пільгова оренда для підприємців або оренда для Кременчука за номінальну ціну.

«Структура Департаменту здоров’я повинна була спостерігати за фінансовою діяльністю підприємства «Полтавафарм» і реагувати відповідно до того, коли підприємство занепадає. Але, як бачте, окрім нас сьогодні немає нікого – це означає, що, можливо, воно нікому й не потрібне. Ми будемо розбиратися, чому так сталося», - роз’яснив Біленький щодо занепаду філії.


Читайте також: У Кременчуці звільнена працівниця аптеки "Полтавафарму" відсудила заборговану зарплату

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация