До уваги! В Україні призупиняють виплати 2200 грн від ЮНІСЕФ: людям назвали крайній термін подання заявок

413 0
До уваги! В Україні призупиняють виплати 2200 грн від ЮНІСЕФ: людям назвали крайній термін подання заявок

Українці можуть подати заявки на отримання 2200 грн від ЮНІСЕФ до 14 серпня включно. Після цієї дати міжнародна організація зупиняє прийом заявок на виплату грошової допомоги.

Пов'язано це з великою кількістю отриманих заявок від українських сімей, які зареєструвалися після 15 червня. Усі вони чекають отримання грошей, але прискорити процес перевірки отримувачів та перерахування коштів в організації не можуть. Саме тому було ухвалено рішення тимчасово зупинити реєстрацію, але обіцяють, що через якийсь час прийом заявок відновлять.

Усі заявки, надіслані до кінця дня 14 серпня, обов'язково будуть оброблені та допомогу виплатять.

Станом на 10 серпня, ЮНІСЕФ вже надав допомогу понад 112 000 українським сім'ям, які виховують 331 000 дітей, зокрема 33 000 дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, що на фінансову допомогу можуть розраховувати багатодітні сім'ї (троє та більше дітей) та сім'ї з дітьми з інвалідністю, незалежно від наявності статусу ВПО. Вони одержують 2200 грн на кожного члена сім'ї. Гроші приходять на банківську картку одразу за три місяці (6600 грн). Після того, як організація перераховує гроші, отримувачу надходить СМС-повідомлення для підтвердження платежу з номера 4224.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация