Кременчуцькі волонтери виготовляють консерви для військових на передовій. Є потреба у банках під закрутки (фото)

429 0
Кременчуцькі волонтери виготовляють консерви для військових на передовій. Є потреба у банках під закрутки (фото)

Кожен допомагає нашим Збройним силам із тилу чим може. Кременчужани також продовжують об'єднуватися задля допомоги українським захисникам, яким на фронті потрібно все та завжди - одяг, їжа, ліки тощо. 

Якщо ж у вас вдома лежать без діла банки для консервації (0,5/0.75, літрові та 3-літрові) - не гайте часу, приносьте їх до волонтерського центру, який працює на базі Кременчуцького ВПУ №7 (вул. Вадима Пугачова, другий корпус навчального закладу). Там ці банки потрібні - їх передадуть волонтерам у Бухальщину, які займаються заготовленням консерв, які надалі відправляються на фронт нашим військовим. 

Виходить такий собі обмін - громадяни привозять у штаб уже готові закрутки, натомість забирають порожні банки, які принесли небайдужі люди. 

Як розповів волонтер Микола Гвоздецький, який ще з часів Майдану допомагає нашим захисникам, вони закривають не тільки овочі (огірки та помідори), а й роблять кабачкову ікру, рибні консерви. Саму ж рибу купляють у Дереївці,  а овочі збирають на власному городі.

 "Перша партія з початку війни - це десь 1500 банок ми закрутили. А це вже другу партію готуємо...", - розповідає пан Микола і додає, що допомагати потрібно, адже у всіх на фронті є хтось, хто воює - син, чоловік, брат, кум, сусід, знайомий...

"Розумієте, хтось би зламався!", - каже керівник музею  АТО/ООС Володимир Поляков,- "... а оце в нас такі українці, які не ламаються, а навпаки, починають ще дужче допомагати і хлопцям на фронті, і собі...".

Володимир Поляков також зазначив, що з фронту порожні банки ніхто передавати назад не буде, тож потреба в них зараз величезна. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация