«Какого х** вы сюда пришли, до****бы» і погрози переселенцям: як зустрічають волонтерів та ВПО у мерському пункті роздачі гуманітарки

949 0
«Какого х** вы сюда пришли, до****бы» і погрози переселенцям: як зустрічають волонтерів та ВПО у мерському пункті роздачі гуманітарки

У волонтерсько-мерському центрі роздачі гуманітарної допомоги на вул. Єднання України, 7 (колишня вул. Маяковського, 7) розгорівся черговий скандал – кременчуцький волонтер Артем Марченко разом зі знімальними групами журналістів почув від працівників центру слова, які показують вседозволеність апарату міського голови.

 

«Какого х** вы сюда пришли, до****бы?» прозвучало з вуст одного з працівників центру.

 

Ймовірно, так ця людина почала відстоювати наказ, який написаний на табличці, що нещодавно з’явилася на стіні волонтерського центру. У наказі йдеться про те, що фото- та відеофіксація в цьому місці заборонена. Міська влада в чинному її складі ніколи не була відкритою до людей, і війна показує контраст між самоврядуванням та звичайними волонтерами: владники ховаються від камер незалежних ЗМІ, волонтери навпаки з задоволенням ідуть на контакт.

Директорка Департаменту соцзахисту Марина Доценко (на головному фото), яка була в волонтерському центрі, сказала, що розбереться в ситуації, проте щодо цього є сумнів. Риба гниє з голови – якщо керівництво дозволяє собі речі, далекі від норм моралі, то і підлеглі зриватимуться на тих, хто до них звертається за допомогою.

У схожій ситуації опинилися внутрішньопереміщені особи, які знайшли прихисток у нашому місті. Дві переселенки також розповіли Марині Доценко, що стали жертвами знущань працівників пункту видачі «гуманітарки».

Жінка з тимчасово окупованого Куп’янська повідомила, що прийшла отримати гуманітарну допомогу, її дані «пробили» по базі і сказали, що 13 липня вона вже отримувала гуманітарну допомогу від міста. Потім одна з працівниць пункту прийшла і сказала: «Якщо ще раз з твого акаунта з’явиться в Х Кременчук фото- або відеофіксація звідси, з тобою балакатимуть по-іншому. Але я тобі цього не казала». Абсолютно незнайома працівниця пункту підійшла до відвідувачки та почала фамільярно спілкуватися, оскільки ця відвідувачка – авторка того самого фото набору «для екстремального виживання», який видавали ВПО в нашому місті – з питною водою, крупою та милом з написом I love you.

 

Читайте також: «I love you» від кременчуцької мерії. Переселенці показали «переповнені» пакети «гуманітарки» милом, крупою і водою (фото)

 

Друга відвідувачка сказала, що коли виходила з центру, до неї під’їхала охорона з КП «Муніципальна варта» з проханням надати телефон для перевірки. Вони хотіли видалити будь-які відео та фото з центру, на що почули, що навіть якщо там ці матеріали, це не їхній телефон. І чіпати вони його не мають права.


На цьому фото - дві внутрішньопереміщені жінки, на яких зривалися працівники центру видачі гуманітарної допомоги

Оцінку діям «підмерських», так би мовити, «волонтерів» громадяни дадуть самі. Тим паче, все пізнається в порівнянні, в цьому випадку - з чинними в місті непідвладними волонтерськими центрами Артема Марченка та Олега Бикова, які допомагають мешканцям міста і навіть тим, хто живе поза його межами.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация