Затягнутий процес відродження... У Кременчуцькій районній ветлікарні не вистачає спеціалістів по котикам і хом'ячкам. Що ще нового? (фото)

604 0
Затягнутий процес відродження... У Кременчуцькій районній ветлікарні не вистачає спеціалістів по котикам і хом'ячкам. Що ще нового? (фото)

Сьогодні потрапити у Кременчуцьку райдержлікарню ветеринарної медицини, що на вулиці Київська, 7, як і раніше можливо задля того, щоб принаймні проконсультуватися із лікарем щодо тварини, зробити їй необхідні щеплення та провести деякі процедури. Але не всі, особливо коли мова про котика чи собачку. 

Як повідомив головний лікар медзакладу Юрій Сливка, який понад рік на посаді і який з усіх сил намагається відродити ветлікарню, наразі проблема в закладі одна. Хоча ні, нещодавно з'явилася і друга. 

Перша проблема - це відсутність у лікарні необхідних кадрів, спеціалістів, які б займалися дрібними тваринами. Багато хто з них виїхав за кордон, інші ж просто відмовляються працювати в таких умовах і за таку зарплату (а інколи - без неї), тому йдуть у приватні клініки, яких у місті налічується понад двадцять і де, найголовніше, платять. Тобто є куди йти. 

"Немає у нас кваліфікованих спеціалістів, які б займалися дрібними тваринами (собаками, кішками, хом'яками). Не хочуть йти в ветеринарну службу. Деяких ми запрошували, вони побули декілька днів і сказали "Ми йдемо у приватну практику". Ну людину не змусиш, тим більше, що в цей складний момент із заробітною платою...", - розповідає головний лікар. 

Друга проблема, яка виникла не так давно - це затримка заробітньої плати. Як повідомляє Юрій Сливка, зарплату вони та інші ветслужби Полтавської області не отримували вже кілька місяців, з травня цього року. 

"Заробітну плату ми не отримуємо, тому що йде якась реорганізація у Києві, тож ми поки чекаємо.[...] Обіцяють на днях (виплатити - авт)", - каже пан Сливка і додає, що вони, не дивлячись на затримку сумлінно виконують свою роботу, а саме обладнали у ветлікарні вже хірургічний кабінет, уже готова терапія і кабінет епізоотології.

"На сьогоднішній день ми взяли двох спеціалістів, які безпосередньо працювали з тваринами (мається на увазі велику рогату худобу)", - зазначає головний лікар. 

Щодо наявності вакцини від сказу, то вона в медзакладі у наявності. Також Юрій Сливка повідомив 

"У нас є вакцини ті, які нам надає держава та які ми маємо можливість купляти", - додає пан Сливка.

Після завершення так званого брифінгу Юрій Сливка провів мініекскурсію по ветклініці, при цьому зазначив, що обладнання хоч і старе, проте справно працює. Єдине, що немає спеціалістів, зокрема хірургів для дрібних тварин, які б за цим обладнанням працювали. 

На кінець пан Юрій нагадав номер телефону ветслужби та графік роботи.

Кременчуцька районна держлікарня ветеринарної медицини (біля Автозаводського райвідділу поліції), працює у робочі дні з 8:00 до 17:00. Телефон медустанови: 75-77-95.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация