«I love you» від кременчуцької мерії. Переселенці показали «переповнені» пакети «гуманітарки» милом, крупою і водою (фото)

708 0
«I love you» від кременчуцької мерії. Переселенці показали «переповнені» пакети «гуманітарки» милом, крупою і водою (фото)

У популярному серед кременчужан Telegram-каналі опублікували фотографії отриманої гуманітарної допомоги від місцевої влади. Так, переселенці отримали пляшку води, пакет з крупою та два шматочки твердого мила – оце і весь «величезний» список продуктів в наборі.


 

Фото: h.kremenchug 

Раніше кременчуцька влада повідомляла, що видача гуманітарної допомоги відбуватиметься лише за нагальною потребою та те, що є в наявності.


Читайте також: Кременчуцька влада обмежує видачу "здорового і збалансованого харчування" переселенцям. Буде незбалансоване й не так часто


Причина таких обмежень – продуктів майже немає, поповнення складів не відбувається, але є одне «але»:

«А куди ж ділись нормальні продукти, про які постійно знімають ролики на КТРК?» - ставлять питання під фотографіями.

Дійсно, у численних сюжетах від ТРК «Кременчуцькі новини» можна бачити, як до міста постійно приїжджають вантажівки з гуманітарними речами, а зали та склади наповнені коробками та пакунками із допомогою.


 

Ще чотири дні тому від КТРК вийшов репортаж, де мер Кременчука Віталій Малецький дякує американській компанії Global Empowerment Mission за надану допомогу. Як зазначили у сюжеті, цю гуманітарну допомогу переселенці мають отримати вже незабаром. Проте, чомусь це «незабаром» так досі не наступило.


 

Три тижні тому до Кременчука прибув гуманітарний вантаж із Франції, повідомляють у «Кременчуцьких новинах». На фоні мера – велика кількість коробок з допомогою, а в сюжеті показують сам склад, який невпинно наповнюють «гуманітаркою». Але ні три тижні тому, ні після, переселенці так і не побачили цю «поміч та підтримку» від Франції. Окрім того, як раз в цей період, ми писали про «наповнений і багатий» набір, який видає влада Кременчука. Згідно з їх фотозвітом, переселенці мали «розтягувати» ту допомогу на декілька тижнів. Нагадаємо, що тоді внутрішньо переміщені особи все ще могли отримати продуктові набори раз на два тижні.


Читайте також: Упаковка каші та три пляшки води: яке "здорове і збалансоване харчування" пропонує кременчуцька влада переселенцям


«Бермудський трикутник по-кременчуцьки» – так можна схарактеризувати явище, яке відбувається з гуманітарною допомогою в місті. Де численні сюжети від КТРК, в яких не лише отримується ця допомога, а й видається? Так, дійсно, тиждень тому від Любліну надійшла допомога до Кременчука, а вже наступного дня вийшов репортаж, де переселенці отримують польську «гуманітарку». Цю допомогу ініціював громадський діяч Артем Ряса. Хоча й в самому сюжеті очільника міста не було, проте згадати про його «сприяння» не забули.

Хочеться зазначити, що такі «відеозвіти» – поодинокі.

Отже, все ж таки допомогу видають, але не від кременчуцької влади. Окрім того, продукти та речі можна отримати не лише від мерії - активно допомагають кременчуцькі волонтери Артем Марченко, Олег Биков, різні фонди, організації та інші.

Читайте також: У Кременчуці роздали продуктові набори від World Central Kitchen: як містянам зареєструватися на видачу

Наостанок лишається лише сподіватися, що все ж таки незабаром переселенці, які рятуючись з «гарячих точок», приїхали до Кременчука, зможуть отримати гідну допомогу.


Читайте також: Допомога від мерії закінчилася? Склади пусті, олію та масло переселенці жодного разу не побачили


Фото на головній ілюстративне

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация