Полтавщина готова до початку будівництва житла для переселенців

574 0
Полтавщина готова до початку будівництва житла для переселенців

Полтавська область готова до початку будівництва житла для переселенців. Так для цього виділені три земельні ділянки. Також заплановане виділення коштів з обласного бюджету на прокладання комунікацій.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час зустрічі голови партії “Слуга народу”, народного депутата Олени Шуляк із забудовниками Полтавщини та Харківщини.

“Із будівельниками спілкувалися про відновлення інфраструктури та будівництво нових помешкань для тих, хто вирішить залишитися на Полтавщині. Такий перебіг подій ми передбачили нашим законопроєктом про відновлення зруйнованого чи пошкодженого окупантами житла (7198). Також не оминули з будівельниками і питання звільнення від податків на зруйновану нерухомість (документ вже готується до реєстрації), а також “кредитів 5-7-9″ для надання іпотеки людям, які донині не могли нею скористатися. Законопроєкт плануємо прийняти до кінця липня”, – зазначила Шуляк.

За словами Луніна, нині практично всі будівельні підприємства області долучилися до створення оборонних споруд, залізобетонних виробів, “їжаків”, надання будівельних матеріалів.

Керівник будівельної компанії КВП Сергій Іващенко заявив, що зараз забудовники області зіштовхнулися зі здорожчанням матеріалів та необхідністю їх імпортувати, оскільки не всі вони в умовах війни випускаються в Україні.

Харківські забудовники також зазначили, що готові активно відновлювати роботу. На територію Полтавщини евакуювали десятки одиниць будтехніки, яка готова до застосування.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация