«Дякуємо серцем»: МОЗ та ВООЗ запускають інформаційну кампанію, щоб подякувати медичним працівникам

145 0
«Дякуємо серцем»: МОЗ та ВООЗ запускають інформаційну кампанію, щоб подякувати медичним працівникам

Сьогодні тисячі медичних працівників щоденно борються за кожен удар серця — у лікарнях, у бомбосховищах, вдома. Українські медики демонструють професіоналізм і неймовірну мужність.

Вони продовжують рятувати життя, часто — ризикуючи власним.

Міністерство охорони здоров’я України разом із Бюро ВООЗ в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи ВООЗ і ЄС щодо розвитку системи охорони здоров’я в Україні розпочинає національну кампанію «Дякуємо серцем». Вона присвячена відважним українським медикам, які вже майже 5 місяців під вибухами й обстрілами надають допомогу тим, хто її потребує.

На сайті проекту — вражаючі історії лікарів і врятованих ними пацієнтів.

Це історії про те, як медики тижнями оперували без світла та води, як виїжджали на виклики під свист куль, як приймали пологи у підвалах та бомбосховищах, як билися за життя кожного пацієнта, до останнього подиху.

«Ми хочемо висловити вдячність тим, хто сьогодні тримає не менш важливий фронт — медичний. Кожен день цієї жахливої війни доводить, що синонім до “український медик” — мужність та сміливість. Так було і так буде завжди. Те, що ви робите, часто виходить за межі людських і професійних можливостей. Тому світ має знати кожного українського медика, який невпинно рятує життя на цій кривавій війні, розв'язаній російськими терористами», — розповів Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

На сайті кожен лікар зможе поділитися власною історією, або ж розповісти приклад відважності колег, які за будь-яких умов продовжують рятувати найцінніше — життя та здоров'я українців.

Також у межах проекту «Дякуємо серцем» всі охочі зможуть підтримати медиків, перерахувавши кошти на відновлення медичної системи України. Щоб у кожному куточку країни, від Заходу і до Сходу, наші лікарі були забезпечені необхідним обладнанням і медикаментами, які допоможуть рятувати тисячі життів. Зробити внесок можна на фандрейзинговій платформі UNITED24.

Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация