До уваги кременчужан: відновила роботу колегія з розгляду скарг на бездіяльність державних реєстраторів

164 0
До уваги кременчужан: відновила роботу колегія з розгляду скарг на бездіяльність державних реєстраторів

Після тривалої перерви відбулося засідання Колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації при Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

 

«Розглянуто шість скарг на рішення, дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації, що надійшли ще до повномасштабного військового вторгнення росії в Україну і, відповідно, до запровадження воєнного стану.

З рішеннями, прийнятими за результатами розгляду скарг можна ознайомитися за посиланням: https://www.sumyjust.gov.ua/arhiv-rishen-pryjnyatyh-za-rezultatamy-rozglyadu-skarg/».

 

У Мін’юсті повідомляють, що були внесені зміни до Порядку розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції, з урахуванням воєнного стану в Україні, а саме:

- не пізніше ніж за 2 дні, а під час воєнного стану – за 15 днів до дня засідання Колегії, Мін’юст чи відповідний територіальний орган зобов’язаний забезпечити оприлюднення на своєму офіційному вебсайті інформацію про дату, час і місце такого засідання;

- протягом 3 робочих днів після отримання Колегією клопотання від зацікавлених осіб щодо ознайомлення з матеріалами скарги, Колегією надсилаються матеріали скарги в електронній формі на адресу електронної пошти;

- розгляд скарг у сфері державної реєстрації в умовах воєнного стану проводиться без участі заінтересованих осіб;

- у разі скасування судом рішення Мін’юсту за результатами розгляду скарги у сфері державної реєстрації Мін’юст забезпечує новий розгляд такої скарги тощо.

З інформацією про розклад засідань Колегії при Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми) можна ознайомитись за посиланням: https://www.sumyjust.gov.ua/ogoloshennya-pro-zasidannya-kolegiyi/.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация