Кременчуцька тренерка з легкої атлетики отримала відзнаку від Полтавської ОВА

206 0
Кременчуцька тренерка з легкої атлетики отримала відзнаку від Полтавської ОВА

19 липня своє професійне свято відзначали тренери. Із цієї нагоди в Полтаві відбулися урочисті заходи. Вітали зі святом, а також вшановували кращих тренерів, фахівців галузі фізичної культури Полтавщини в обласній філармонії.

Про це повідомляє пресслужба ПОВА.

Начальник Управління молоді та спорту Полтавської ОВА Марина Трохименко зауважила, що тренери Полтавщини – справжні професіонали й наставники. Область пишається ними.

«Тренер – ключова фігура в розвитку та підготовці спортсмена. Кожен тренер вкладає у нього багато сил, енергії, знань та досвіду. І все це повертається повагою, людською вдячністю та успіхами, які зміцнюють спортивний імідж Полтавщини в країні та світі.  Дякуємо всім наставникам за невтомну працю, віру та підтримку своїх вихованців», – сказала Марина Трохименко.

Так, кременчужанка Вікторія Козлова, тренерка з легкої атлетики Кременчуцької ДЮСШ № 1, отримала почесну грамоту за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, підготовку спортсменів високого класу, сумлінну працю, високий професіоналізм.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация