Навчання все одно буде дистанційним: у мерії підбили підсумки опитування, яке нічого не вирішувало

737 0
Навчання все одно буде дистанційним: у мерії підбили підсумки опитування, яке нічого не вирішувало

Кременчуцька міська рада успішно створила ілюзію своєї роботи над підготовкою до навчального року – нещодавно провела опитування, яке нічого не вирішувало. На сайті виконкому мерії з’явилося повідомлення про опитування батьків учнів шкіл, яке тривало з 9:00 12 липня до 16:00 13 липня.

Щоб класні керівники не розслаблялися, їм наказали створити опитування в кожному з батьківських чатів. Нещодавно з’явилися результати опитування, оформлені у вигляді інфографіки.

20 128 респондентів висловили свої думки – це 93,8% від загальної кількості учнів, зарахованих з першого по десятий класи. 75% батьків обрали дистанційну форму навчання, 22% - очну форму. 3% відповіли, що їхні діти перебувають за кордоном і не планують продовжувати навчання в школах Кременчуцької тергромади.

У мерії додали, що у 8 (25%) школах взагалі немає укриттів, у 24 (75%) є підвальні приміщення. Але жоден заклад загальної середньої освіти не має бомбосховища. Тобто навіть якби результати опитування були кардинально іншими, наприклад 75% батьків були за очне навчання, це нічого б не змінило – нормальних укриттів у школах немає.

 

«Організація освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. Відповідно до законодавства, з урахуванням вищезазначеної інформаціі на серпневих педагогічних радах буде визначено режими роботи закладів загальної середньої освіти та форми здобуття освіти», - резюмувала міська рада.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация