На Полтавщині їх – 68 084: у вольєрному господарстві Іскрівського лісництва розводять зайців-русаків

222 0
На Полтавщині їх – 68 084: у вольєрному господарстві Іскрівського лісництва розводять зайців-русаків

Зайців-русаків розводить "Полтавське лісове господарство" у вольєрному господарстві Іскрівського лісництва. Розведенням цих тварин у лісництві займаються нещодавно, повідомляє Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства на своїй сторінці у Facebook.

«Вольєр для зайців, площею 0,06 га, збудували минулого року. Будували за чіткими правилами: на сонячній стороні, щоб гарно прогрівався, з невеликим нахилом, аби не збиралася вода. Також подбали про затінки з кущів, підгодівельні майданчики під навісами, місткості для води, солонці, навіси для укриття», - зазначили на сторінці.

За словами лісівників, зайці-русаки харчуються переважно трав'янистими рослинами. Також їх підгодовують злаковими, бобовими, гіллячковими кормами. Дбають і про те, щоб у вуханів завжди була вода та створюють умови проживання найбільш схожі до природних.

Розводити зайця-русака у лісгоспі вирішили не випадково. Протягом останніх років спостерігається негативна тенденція зі зменшення поголів’я зайця-русака у дикій природі. Пов'язано це, з випалювання сухої трави навесні, а також використанням сільськогосподарськими господарствами широкозахватної та швидкісної техніки при обробці полів.

Нині куцохвості вже гарно прижилися у нових умовах, тож незабаром лісівники будуть очікувати перший приплід зайченят.

Згідно з останнім обліком диких тварин, в області нараховувалося 68 084 голів зайця-русака.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация