У Кременчуці алкосварка закінчилася ножем у животі

495 0
У Кременчуці алкосварка закінчилася ножем у животі

Шостого липня Автозаводський райсуд розглянув справу №524/3578/22, в якому кременчужанку Яну Б. звинувачували у ч. 1 ст. 121 ККУ (нанесення тяжких тілесних ушкоджень). Яна народилася в Запоріжжі, після чого переїхала у Кременчук. Має середню освіту, не заміжня, не працює та раніше не судима.

П’ятого травня, майже о десятій годині вечора, жінка у себе вдома пила алкоголь з потерпілим Олександром Б. Під час спільного дозвілля Олександр образив Яну, після чого почалася сварка. Під час конфлікту жінка взяла кухонний ніж та встромила його в живіт потерпілого.

Під час судово-медичної експертизи встановили, що в Олександра була пошкоджена брижа тонкої кишки, він отримав геморагічний шок другого ступеня та внутрішньочеревну кровотечу.

Під час підготовчого судового засідання Яна уклала угоду про визнання винуватості, в якій погодилася до п’яти років ув’язнення з заміною позбавлення волі на іспитовий термін.

Суддя Андрій Малтиз затвердив угоду, призначив жінці рік іспитового терміну та постановив стягнути з неї 5 009,48 грн за залучення експерта.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация