Міськрада не спішить вирішувати, що робити з Амстором, поки громадяни дивляться на руїни

417 0
Міськрада не спішить вирішувати, що робити з Амстором, поки громадяни дивляться на руїни

Кременчуцька міська рада досі не прийняла жодного рішення щодо подальшої долі території, на якій знаходиться зруйнований торговельний центр «Амстор». Відповідно до постанов Кабміну №473 та №474, місцеве самоврядування має створити комісії, нарахувати збитки підприємцям та демонтувати, або реконструювати приміщення.

Але без примусу вона навряд чи щось зробить з цього приводу, до того ж там зайняті іншим – підрахунком голосів у опитуванні, яке нічого не вирішує. Нагадаємо, що нещодавно міськрада вирішила опитати батьків школярів у кожній з класних груп у Viber про те, за яку вони форму навчання: очну чи дистанційну. Навіть якби понад половина батьків проголосувала за очну форму навчання, школи не були б готові приймати дітей – у жодній немає надійного укриття, про що раніше говорив міський голова Віталій Малецький.

 

Читайте також: Кременчуцьких батьків просять визначитися, навчатимуться їхні діти очно чи дистанційно

 

Відомо, що райадміністрація надіслала запит до ПОВА, в якій рекомендує органам місцевого самоврядування зайнятися проблемою, але до будь-якого результату це не призвело.

Також зазначимо, що на старе місце, до автостоянки біля ТЦ, повернувся «другий автовокзал» – відправна точка для міжміських маршрутів. Тобто кожен, кому треба поїхати на автобусі в інше місто, бачитиме руїни Амстору замість меморіалу та парку, які пропонує створити один із мешканців міста.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация