Військовий «Скрипа» з Полтавщини знищив окупантів гранатою та виніс із поля бою пораненого побратима: у зведеній роті «ОДІН» розповіли про його подвиг

360 0
Військовий «Скрипа» з Полтавщини знищив окупантів гранатою та виніс із поля бою пораненого побратима: у зведеній роті «ОДІН» розповіли про його подвиг

Олексій Скрипник з позивним «Скрипа» загинув захищаючи країну від окупантів, але проявив хоробрість і мужність на полі бою.

Про загибель бійця окремої зведеної штурмової роти Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки «ОДІН» Олексія Скрипника розповіли 12 липня.

Воїн загинув у бою шостого липня біля села Вершина Бахмутського району Донецької області.

З 28 червня він до 5 липня перебував на бойових позиціях у районі села Вершина Бахмутського району Донецької області. Неодноразово під мінометним та артилерійським вогнем відбивав атаки противника, проявляючи мужність та хоробрість.

3 липня, перебуваючи в розвідці, помітив дозор противника.

«Скрипа» знищив окупантів гранатою та ризикуючи життям виніс із поля бою в безпечне місце пораненого побратима, надав йому медичну допомогу.

5 липня артилерійським вогнем противника була знищена бойова позиція, на якій перебував Олексій Скрипник. Він останнім покидав позицію, прикриваючи відхід свого підрозділу.

Помітивши пораненого, під мінометним вогнем почав надавати йому медичну допомогу.

Прикриваючи пораненого своїм тілом, отримав смертельне поранення від вибуху міни... Герой загинув на полі бою.

ВІЧНА СЛАВА, ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВОЇНУ! 
Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация