У Берліні відбувся перфоманс, присвячений теракту в Амсторі

352 0
У Берліні відбувся перфоманс, присвячений теракту в Амсторі

В одному з торговельних центрів столиці Німеччини відбувся перфоманс, який присвятили страшній трагедії Кременчука, що сталась 27 червня.

«В Україні прості речі як придбати їжу на наступний тиждень, корм для тварин чи необхідні речі для дитини - великий ризик. росіяни зруйнували цивільний об‘єкт, торгівельний центр, до якого щодня приходили тисячі людей . І коли сьогодні вони стверджують, що це був якийсь військовий об‘єкт - це неймовірний цинізм..

Ці новини на жаль все рідше дістаються новинних шпальт, тому ми вийшли в найбільший торгівельний центр Берліну з інформаційними плакатами про те, що сталося 27го червня в Кременчуці і щоб показати європейцям, що російська агресія не має меж. І таке може трапитись будь де, та будь з ким», - повідомляє один з організаторів Мирослав Лавриновський на своїй сторінці в Instagram.

В кінці перформансу, 18 активістів піднялись і пішли по своїм справам, до сім’ї, друзів, колег.

«На жаль, 18-ть загиблих людей в Кременчуці цього зробити більше не зможуть. Ніколи. Тільки тому, що вони залишились на своїй землі, тільки тому, що вони українці.

В кінці нашого перформансу, 18 активістів в Берліні піднялись і пішли по своїм справам, до сім’ї, друзів, колег. На жаль, 18-ть загиблих людей в Кременчузі цього зробити більше не зможуть. Ніколи. Тільки тому, що вони залишились на своїй землі, тільки тому, що вони українці», - йдеться у повідомленні.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация