Банк, представником якого була загибла в ТЦ "Амстор" Олена Полякова, згадує її, як безумовного лідера своєї справи та наставника для новачків

1 573 0
Банк, представником якого була загибла в ТЦ "Амстор" Олена Полякова, згадує її, як безумовного лідера своєї справи та наставника для новачків

Кременчужанка Олена Полякова загинула 27 червня від ракетного обстрілу торгівельного центру «Амстор». Про це стало відомо днями, коли надійшли результати експертиз. До останнього чоловік та близькі Олени сподівалися знайти її серед живих, однак... На жаль.

Історію Олени опублікували на сторінці OTP Bank, Україна, представником якого вона була. 

«Олена Полякова прийшла працювати в OTP Bank, Україна у квітні 2016 року кредитним фахівцем у мережі COMFY у м. Кременчук.

Дуже любила свою роботу, банк, із задоволенням працювала у магазині COMFY.

Олена була життєрадісною, доброю, щирою та відкритою дівчиною, готова завжди зрозуміти, підтримати колег, допомогти в роботі.

Протягом семи років вона активно брала участь і перемагала у змаганнях та конкурсах банку з продажів. Олена була найкраща в усьому - лідер своєї команди, наставник для новачків, будь- яка мета була для неї лише можливістю підтвердити свою цілеспрямованість та незламність!

Щоразу Олена встановлювала нові і нові рекорди. При цьому була дуже командною і бажала, аби кожен колега зміг повторити її досягнення, з радістю ділилася секретами свого успіху у роботі, мала багато друзів, коханого чоловіка...

Нам нестерпно боляче, що сталася ця жахлива трагедія. Ми сумуємо разом із родиною Олени, зі всіма працівниками нашого банку та колегами з COMFY. Ми від усього серця співчуваємо жителям Кременчука та усієї України, хто постраждав у цій безглуздій, злочинній та безжалісній війні...R.I.P», - йдеться у повідомленні.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация