Укрпошта оголошує національний етап конкурсу PostEurop на ескіз нової поштової марки

358 0
Укрпошта оголошує національний етап конкурсу PostEurop на ескіз нової поштової марки

Укрпошта приймає художні роботи на національний етап конкурсу PostEurop на ескіз до поштової марки “Мир – найвища цінність людства!”.

Протягом 1-8 липня включно ілюстратори, художники, дизайнери можуть надіслати свої авторські роботи, у яких за допомогою художніх прийомів зможуть відтворити визначену конкурсом тему.

Про це повідомили у пресслужбі АТ “Укрпошта”.

Переможця буде обрано всенародним голосуванням через офіційні сторінки Укрпошти у соцмережах. До 5 серпня краща з робіт, що набере найбільшу кількість голосів на національному етапі, буде надіслана Укрпоштою до PostEurop для участі у європейському етапі конкурсу.

Нагадаємо, що саме за пропозицією Укрпошти тему щорічного конкурсу на кращу поштову марку Європи-2023 змінено на «Мир – найвища цінність людства!». Усі поштові адміністрації європейських країн наступного року випустять поштові марки на цю тему за єдиним дизайном, який переможе у конкурсі.

Надіслати роботу на конкурс можна перейшовши та зареєструвавшись за посиланням.

Вимоги до конкурсних робіт:

· ескіз поштової марки повинен мати прямокутну форму та за правилами конкурсу не має містити прямих національних (наприклад, прапорів), політичних, військових символів, а також будь-яких загрозливих чи образливих образів;

· робота подається у вигляді малюнку або графічного макету з візуалізацією в електронному вигляді у форматі JPEG, 300 dpi;

· використання в ескізах фотоматеріалів, тематичних зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб;

· кількість робіт від одного учасника – не більше 5.

Надсилаючи на конкурс свої роботи учасник погоджується, що у разі перемоги його роботи, підпише із Укрпоштою авторський договір на передачу виключних майнових авторських прав на твір.

Раніше українські поштові марки були відзначені нагородами конкурсу PostEurop. Так, у 2019 р. українські поштові марки на тему «Птахи»: «Лелека білий» та «Соловейко східний» авторства Наталії Кохаль здобули золото у конкурсі «Краща поштова марка Європи 2019 – вибір колекціонера».

У 2020 році українська поштова марка на тему “Давні поштові маршрути” “Листоноша Федір Фекета” авторства Ірини Медведовської виборола срібло у конкурсі “Краща поштова марка Європи 2020 – вибір журі”.

А у 2021 році поштова марка “Крик Карпат” здобула у цьому конкурсі бронзову нагороду.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация