
Людина після отримання повістки зобов’язана у певні строки з’явитися у військкомат.
Про це розповіла юрист Лідія Карплюк.
За її словами, із собою необхідно взяти документ, що посвідчує особу, військовий квиток, а також документи про стан здоров’я, сімейний стан, навчання. Також потрібно принести будь-які документи, які можуть бути підставою для відстрочення, якщо такі є.
«Підсумком такого візиту може бути лише уточнення або з’ясування облікових даних особистості», — зазначає експерт.
У свою чергу адвокат Катерина Аніщенко радить не панікувати після отримання повістки, а перед її підписанням ознайомитись із текстом та правильністю заповнення. У ній мають бути зазначені такі пункти:
-
-
ПІБ, рік народження та адреса;
-
місце роботи; вид повістки (уточнення облікових даних, проходження медкомісії, прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (раніше — військкомат), призов на військову службу);
-
дата, час та адреса — коли і куди потрібно з’явитися; назва органу, печатка, підпис, прізвище, ім’я та по батькові керівника військкомату.
-
«У разі, якщо ви виявили, що повістка невірно заповнена, не поспішайте підписувати її. Перед підписанням слід зазначити, що вона складена з порушеннями. Окремого поля для цього на повістці немає, але можна зробити напис на вільному місці, поставивши дату та підпис. Зазначте всі недоліки і лише потім ставте свій підпис», — коментує Аніщенко.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись