"Мене викинуло під машину – оце мене, мабуть, і врятувало": історія кременчужанина, який постраждав від російського теракту

393 0
"Мене викинуло під машину – оце мене, мабуть, і врятувало": історія кременчужанина, який постраждав від російського теракту

27 червня по кременчуцькому торгівельному центру окупанти завдали ракетного удару. Станом на ранок 29 червня, за медичною допомогою звернулося 61 особа, з них 26 було госпіталізовано до лікарні інтенсивного лікування Кременчука.

Журналістам ТРК «Візит» вдалося поспілкуватися з потерпілим, який наразі лікується в медзакладі міста. Олександр – один з тих, кому вдалося врятуватися після обістрілу ТЦ.

«Я працював у Амсторі в Ельдорадо. Залунала тривога, я з товаришем вийшов на задній двір, щоб перекурити. Ми так виходимо на вулицю, щоб хоча б не завалило у будівлі. Я тримав телефон в руці, і потім – потемніло в очах на дві хвилини – чорний коридор, дим. Я почав повзти на колінах, побачив маленьку цятку світла сонця.

Мозок почав працювати – потрібно рятуватись. Я рачки виліз, подивився назад, а там була машина. Мене викинуло під машину – оце мене, мабуть, і врятувало.

Колега знаходиться в іншій палаті. У нього контузія, але вцілів. Можна сказати, що я родився у сорочці, відбувся порізом ноги, уламком ракети зачепило п’яту», - розповів чоловік.

Також хлопець повідомив, що всі колеги з магазину живі й змогли вибратися з будівлі.

«Сильно хвилююся за колег, друзів, які працювали зі мною поряд. Мені їх шкода. Я розумію, що врятувався чудом, вся сім’я в шоці».

 Початок сюжету від 36:57

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация