У кременчуцькій бібліотеці проходить книжкова виставка-екскурс «Конституція - верховенство права і свободи»

226 0
У кременчуцькій бібліотеці проходить книжкова виставка-екскурс «Конституція - верховенство права і свободи»

До Дня Конституції України у філії №5 КМПБ представлено книжкову виставку-екскурс «Конституція - верховенство права і свободи». Про це повідомляють на сайті бібліотеки.

На виставці представлені матеріали, які ознайомлять з важливими етапами історичного розвитку України на шляху до становлення України як конституційної держави: «Конституція України», «Основи конституційного права України», «Історія української конституції», «Історія України» та інші видання.

Бібліотекарі стверджують, що виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції (від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України). Ознайомившись з виставкою Ви дізнаєтесь про значення Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу.

День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції. Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация