У Полтавському національному педагогічному університеті розпочалася реєстрація вступників на творчі конкурси

381 0
У Полтавському національному педагогічному університеті розпочалася реєстрація вступників на творчі конкурси

Відповідно до правил прийому до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка для вступу на ОС «Бакалавр» за спеціальностями 017 «Фізична культура і спорт» та 024 «Хореографія» необхідно скласти творчий конкурс у ПНПУ.

Реєстрація осіб, які бажають узяти участь у творчому конкурсі, триватиме з 24 червня до 8 серпня включно.

Про це повідомили у ПНПУ імені В.Г. Короленка.

Реєстрацію проводять приймальні комісії закладів вищої освіти. Для цього необхідно надіслати сканкопії (або фото) документів на електронну скриньку приймальної комісії ПНПУ імені В. Г. Короленка (pnpuvstup@gmail.com):

– заява на участь у творчому конкурсі;

– документ, що посвідчує особу: паспорт (1 сторінка) або ID-картка;

– документ про повну загальну середню освіту (атестат або свідоцтво) або довідка з закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня 2022 року.

У темі листа обов’язково зазначити: назва спеціальності / прізвище, ім’я, по батькові [приклад: 024 Хореографія / Лобода Андрій Миколайович]. 


Творчі конкурси відбуватимуться у два етапи. Терміни проведення вступних випробувань: І сесія – з 16 до 18 липня – для вступників, які претендують на місця державного замовлення; ІІ сесія – з 15 до 16 серпня – лише для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Приймальна комісія формує екзаменаційні групи відповідно порядку надходження заяв вступників. Списки груп та результати творчих конкурсів будуть розміщено на офіційному сайті університету.

Вступники можуть бути допущені до участі у творчому конкурсі за умови наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та одного фото 3х4.

Майбутніх студентів ЗВО консультують фахівці приймальної комісії, облаштовані комп’ютеризовані кабінети для прийому абітурієнтів згідно зі спеціальностями, працює гаряча лінія відповідального секретаря. Усі етапи вступної кампанії 2022 р. контролює ректорат університету. Докладніша інформація для вступників за посиланням та за телефонами (05322) 2-58-37, (050) 770-64-42.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация