“Одруження онлайн”: у Полтавській області зареєстрували 65 шлюбів

169 0
“Одруження онлайн”: у Полтавській області зареєстрували 65 шлюбів

З початку повномасштабного військового вторгнення рф в Україну на Полтавщині послугою “Одруження онлайн” скористалися 65 пар закоханих.

Про це повідомили у секторі комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

На Сумщині понад 40 шлюбів зареєстровано без присутності одного з наречених, а на Чернігівщині 9 пар молодят сказали один одному “Так” за допомогою відеозв’язку.

Послугою “Одруження онлайн” можуть скористатися військовослужбовці, поліцейські, працівники закладів охорони здоров’я тощо. Поряд зі звичною процедурою укладення шлюбу в стінах відділу державної реєстрації актів цивільного стану, факт реєстрації одруження вищевказаних осіб також може засвідчуватися актом, який складається безпосереднім командиром (керівником) та скріплюється гербовою печаткою (якщо така є) відповідного військового формування чи закладу. В такому випадку реєстрація шлюбу може відбуватися без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням
доступних засобів відеозв’язку, за участю двох свідків.

Заключним етапом укладення такого шлюбу є надсилання командиром акту до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану для складення актового запису про шлюб у паперовій формі та внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян з подальшою видачею подружжю свідоцтва про шлюб у паперовому вигляді.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация