«Чому ваша поліція не захищає нас»: британець-волонтер, який проживає у Кременчуці, обурюється бездіяльністю правоохоронців

756 0
«Чому ваша поліція не захищає нас»: британець-волонтер, який проживає у Кременчуці, обурюється бездіяльністю правоохоронців

Вчора на сторінці Facebook британець Френсіс Найджел Фрідман, який є волонтером у Кременчуці та викладає англійську безкоштовно, опублікував своє обурення, адресоване поліції. Іноземець проживає в місті вже сім років, шість з яких – потерпає від шумних сусідів. Чоловік не одноразово звертався до поліції, проте у результаті – чергова гучна гулянка за стінами.

Сусід почав погрожувати сім’ї Френсіса через звернення чоловіка до правоохоронців: залякував їх та грозився вбити кожного члена родини. Але поліція Кременчука знову продемонструвала свою бездіяльність. Британець також зазначив, що з початку війни до захисників правопорядку звертався шість разів, але безрезультатно. Сусід не припиняв свої святкування навіть у перший день повномасштабного вторгнення рф. Цікаво, що це кременчужанин міг святкувати 24 лютого – початок «асвабаждєнія»?

«Допоможіть кременчужани! Я останній із двох британців у вашому місті. Вчора у нас виникла проблема із сусідом, яка досі триває. Чоловік дуже голосно стукав у нашу стіну, кричав, співав та святкував. Ми викликали поліцію і вони, як звичайно, нічого не зробили. Після він намалював на наших дверях табличку з бомбою. Ми знову викликали поліцію, але вони нічого не зробили.

Моя проблема полягає в тому, що британський уряд та британський народ допомагають захистити український народ під час цієї війни. І все ж поліція Кременчука нічого не робить, щоб захистити мене та мою родину від залякування та погроз убити мою дружину. Це триває вже 6 років. З початку війни довелося шість разів дзвонити до поліції та навіть у перший день війни, коли він також святкував. Чому ваша поліція нас не захищає? Чому не виконують закону про хуліганство?

Я волонтер, викладаю англійську щотижня без грошей останні 7 років. Ганьба вам Поліція Кременчука! Ви не шануєте британців, ви просто ігноруєте нас. Ми допомагаємо вашій країні всіма способами і що ми отримуємо натомість. Неповагу та відсутність захисту та дотримання закону. Будь ласка, поділіться», - пише британець.

Публікація почала набирати розголосу, а під постом – з’являтися десятки коментарів від кременчужан, які підтримують Френсіса. Свій коментар неочікувано залишила й пресслужба патрульної поліції Кременчука, яка просить британця написати їм в особисті повідомлення.

Кременчужан це обурило: «Чому потрібно писати в особисті? Чому не працює поліція!!!??? У вас же є зареєстровані виклики, адреса, є екіпаж, який приїздив на виклик...».

Сьогодні Френсіс подякував небайдужим кременчужан та розповів про свою «маленьку перемогу». Виявилось, що окрім самого британця від п’яних святкувань страждала сім’я вимушених переселенців з Харкова, яка має двох малюків.

«Хочу подякувати всім за вчорашню підтримку та добрі повідомлення та поради. Вчора був дуже маленький результат і нашому сусідові Віталію (Віктору) Страшному Михайловичу подали 2 протоколи, за останню добу довелося 3 рази викликати поліцію.

Перші двічі поліція нічого не робила, втретє зловили його на вулиці п'яним і подали йому також намалювавши на наших дверях знак бомби. Це тільки початок. Розповім трохи про наш будинок. Під ним живе родина біженців із Харкова із 2 маленькими дітьми. Ви уявляєте, як це, коли весь день чув вибухи, приїхати сюди, щоб урятуватися від травми до Кременчука, а в них є сусід нагорі, який 3-4 години періодично стукає у стіну, кричить, співає та стрибає навкруги. У переселенців 2 маленьких дітей, які нервуються, коли починаються сирени і знову змушені миритися з такою неприйнятною поведінкою. Він навіть святкував учора вдень під час попередження про повітряний наліт. Ці п'яні бінги зазвичай продовжуються 2-3 дні за раз, весь день і майже всю ніч. А поліція нічого не робить!», - ділиться Френсіс.

Друга частина посту присвячена правоохоронцям. Британець стверджує, що поліція навмисно блокує їх звернення до суду, щоб історія «чудової» роботи поліціянтів Кременчука не набула розголосу.

«Розповім про нашого юриста, який працює від нашого імені 3,5 роки. Юрист подав до суду 10 чи 12 справ, і всі вони були заблоковані поліцією. Моїй дружині зателефонували з поліції та сказали їй прийти до дільниці. Вона їм повідомила, що хоче привести нашого адвоката. Поліція відмовилась. Так ось ця зустріч була скасована поліцією. Запитуєте Чому? Відповідь очевидна, історія набула б розголосу. Було б доведено, що поліція Кременчука не робить нічого для захисту простих мешканців цього міста. Повторюся, я британець, який прожив у Кременчуці 7 років як волонтер, допоміг 1000 людям своєю англійською безкоштовно. Чому поліція цього міста не захищає людей!

Моя країна під час цієї війни зробила якнайбільше для захисту України від російського вторгнення, гроші, зброю, гуманітарну допомогу та найвищу моральну підтримку Бориса Джонсона пану Зеленському. А ваша Поліція у Кременчуці нічого не робить. Ганьба вам!! Я хочу захисту від цієї мерзенної, агресивної злісної людини по сусідству. Перший день війни він святкував 7 годин та продовжував святкувати з того часу. Ще раз дякую всім у Кременчуці за підтримку і ми продовжуватимемо доти, доки Поліція не буде суворо дотримуватися закону», - пише Френсіс.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация