На Героїв Бресту ями латати не будуть – немає ні грошей, ні техніки

93 0
На Героїв Бресту ями латати не будуть – немає ні грошей, ні техніки

У травні та червні кременчужанин Андрій опублікував два звернення на порталі «Відкрите місто». Обидва стосувалися незадовільного стану проїжджої частини на пров. героїв Бресту.

У першому, опублікованому 27 травня, Андрій писав, що на пров. Героїв Бресту, 53 видніються немаленькі ями. На фото нижче це ті ями, в яких є вода.

Друге звернення стосувалося схожих ям на пров. Героїв Бресту, 105. За декілька років на дорозі утворилися великі вибоїни, і щомісяця вони росли.

 

«Прошу при плануванні ремонтів внутрішньоквартальних проїздів звернути увагу на цю ділянку», - написав Андрій.

 

Для масштабу на двох фото у ямах стоять люди.

Обидві роботи прийняли до роботи. Але ті, хто це зробив, написав у коментарях до звернень, що фінансові та технічні можливості для виконання робіт відсутні.

 

«Враховуючи вищенаведене, термін розгляду порушеного питання буде визначений після стабілізації ситуації на території України», - написали представники міської влади.

 

Як бачимо, у ШРБУ немає грошей для латання ям. Проте у КП «Благоустрій Кременчука» є зайві гроші для придбання бензинових газонокосарок. Це попри те, що для економії бензину та грошей КП мають зменшити обсяги деяких робіт.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация