Кременчужанин домовився з міжнародною організацією, щоб мешканці міста отримували допомогу

442 0
Кременчужанин домовився з міжнародною організацією, щоб мешканці міста отримували допомогу

Вчора, восьмого червня, у керівника міського волонтерського центру «Штаб оборони Кременчука» Олега Бикова відбулася зустріч з представниками міжнародної благодійної організації World Central Kitchen. Вона займається забезпеченням їжею після стихійних лих, а рашистську навалу можна прирівняти якраз до стихійного лиха – непередбачувана, логічно не обґрунтована, але вона є.

Зустріч відбулася у Кременчуцькій районній військовій адміністрації завдяки її начальнику Олегу Лєдніку. Як повідомили члени організації, спочатку вони хотіли зв’язатися з міським головою Віталієм Малецьким, але він на контакт не вийшов, і в мерії благодійників ніхто не захотів приймати.

У результаті перемовин Олег Биков та представники організації дійшли згоди щодо старту пілотного проєкту. Він передбачає поки що невелику кількість продуктових наборів, якими забезпечать не лише внутрішньо переміщених осіб, а й мешканців Кременчука, які через втрату роботи через війну перебувають у скрутному становищі. Биков не заперечує, що є можливість розростання масштабів проєкту не просто до району чи області, а й до всеукраїнського рівня. Можливо, згодом навіть вдасться доставляти продуктові вантажі у прифронтові зони, де люди найбільше потребують гуманітарної допомоги.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация