Лагідна декомунізація: минулого тижня активісти АЗОВу декомунізували Глобине. ФОТОрепортаж

1 808 0
Лагідна декомунізація: минулого тижня активісти АЗОВу декомунізували Глобине. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє очільник Кременчуцького осередку Цивільного корпусу "АЗОВ" Ярослав Панаско. 

На відміну від мешканців села Піщаного, що є передмістям Кременчука, представники Глобиного за наполяганням активістів провели демонтаж комуністичної символіки без скандалів та бійки.

Минулого тижня, у четвер, азовці завітали до міста Глобине у своїх справах, де на центральній вулиці міста, яка й називається Центральною, їхню увагу привернули символи тоталітарного режиму.

Останні були розміщені на видному місці в бік проїжджої частини вулиці на території місцевого підприємства "Агрофірма Мічурінець".

У ході перемовин із керівництвом даного підприємства, яке пройшло без вживання ненормативної лексики та бійки,  доводи "азовців" у вигляді декомунізаційного пакета законів України виявились переконливими - станом на суботу, 09 липня, символіка тоталітарного режиму була видалена.

"Так було... Так стало. Магія від ЦК "АЗОВ" у місті Глобине", - так прокоментував пан Панаско декомуназацію у Глобиному.

Самі ж представники АЗОВу нині розширюють свою присутність у громадській площині.

З цією метою кременчуцькі активісти Цивільного корпусу "АЗОВ" протягом липня відвідають чимало районних центрів області. Метою такого туру є створення в містах та селищах громадської активності "азовських" осередків. У подальшому це дасть можливість прийти до влади та впливати на політичні процеси.

Нагадаємо, що Цивільний корпус "АЗОВ" з моменту свого заснування здійснював волонтерську діяльність, направлену на забезпечення українських бійців на Сході України. Після Мінська стало зрозуміло, що ворога однією підтримкою військових не перемогти. Відповідно, "азовці" стали все більше й більше переводити свою діяльність у громадську площину.

У Кременчуці  така діяльність проявляється в різноманітних заходах, направлених на боротьбу з корупцією.

 

Було та стало...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация