А вона є? Як кременчужани оцінюють роботу міської влади у воєнний час: опитування

502 0
А вона є? Як кременчужани оцінюють роботу міської влади у воєнний час: опитування

За час повномасштабного вторгнення РФ українці встигли сильно згуртуватися. Кожної миті з’являються тисячі повідомлень про надання різної допомоги, або ж навпаки, люди звертаються за поміччю до інших. Українці активно відгукуються, допомагають один одному та роблять все можливе, а іноді докладають надлюдські зусилля, щоб протистояти російській агресії та продовжувати нормально жити у такий складний час.

Якщо всім зрозуміло, як злагоджено працює український народ, то що можна сказати про роботу міської влади? Від неї населення у мирний час очікує забезпечення комфортного проживання для містян, а у воєнний – усе необхідне для стабільного продовження функціювання міста. Та чи робить кременчуцька влада «все необхідне», і як взагалі люди оцінюють роботу мерії у воєнний час, Програма Плюс дізнавалась у самих містян.

Загалом більшість кременчужан незадоволені роботою міської влади і розписують свої  проблеми не одним реченням. Містяни жаліються на стан бомбосховищ, «гуманітарку» та на роботу підприємств у воєнний час. До слова, опитування проводилося майже тиждень тому, в країні триває 91 день війни, а від громадян досі лунають скарги такого роду.

«Пару разів бачила в дописах на фотках в обіймах з гуманітаркою і нардепом Шаповаловим, який до цього піарився на будівництві нового мосту, а потім переключився на гуманітарні грузи, до яких не має жодного відношення. Все як завжди.

А звернення громадян стосовно стану бомбосховищ або призупинення роботи великих підприємств (як наслідок - тисячі людей без роботи), або нагальні питання забезпечення переселенців та тероборони міста тощо так і залишилися без відповіді.

Головне - що зарплати у міської влади високі і стабільні, не дивлячись ні на що».

«У мэра и ответственного по чрезвычайным ситуациям, который годами получал немаленькую зарплату даже список бомбоубежищ и укрытий НЕ СООТВЕТСТВУЕТ действительности, не говоря уже о том,что эти убежища не оборудованы. Сколько убежищ наглухо закрыты на замок?» - пише кременчужанка у коментарях.

«Краще б думали як запускати підприємства і дати людям роботу. Гуманітаркою займатись готовою куди простіше».

Читайте також: Кременчужани – не привілейований клас? Мешканці міста третій місяць не отримують ні зарплат, ні допомоги від мерії

«А бомбосховищ на молодіжному взагалі немає. Краще б зайнялися цим питанням».

Люди зазначають, що влада ніяк не контактує з населенням та не підтримує його, а лише встигає піаритись.

«Никак ‼️Во всех областях мэры выходят на видео связь,поддерживают людей,сообщают об обстановке в городе и т.д ,а наши только пиаряться».

Читайте також: Війна війною, а піар за розкладом: кременчуцька мерія забороняє волонтерам роздавати гуманітарку та блокує їхню роботу

Хоча кременчужан, які скаржаться на роботу влади – більшість, проте тих, що в цілому задоволені – немала частина. Громадяни, які оцінюють роботу позитивно, вважають, що містяни забезпечені всім необхідним у період війни. У людей є вода, газ, також прибираються вулиці, а транспорт їздить, як і раніше.

«В городе все работает, вода газ продукты есть, в войну главное, чтобы это было!»

«Ну судя по тому, что в Полтаве траспортный коллапс, то я рада, что у нас горвласти приобрели троллейбусы, которые не зависят от горючего!»

«Ну выйдите в город и посмотрите! Даже в войну в городе убирают, делают дороги, строят дома...в конце концов есть все коммуникации! Плюс у городе есть хорошие медународные связи, благодаря чему нам помогают! Понятное дело, что не все идеально».

До позитивної оцінки роботи мерії кременчужани також зазначали і саму наявність влади, що вона не покинула місто з початку повномасштабного вторгнення і продовжує працювати.

«Все познается в сравнении, учитывая что мэры некоторых городов смылись, я рад, что наша власть на месте», - йдеться у коментарях.

Вчора, 25 травня, у Кременчуці повідомили про нові тарифи на громадський транспорт. Це питання не увійшло в оцінку міської влади, бо наше опитування проводилося до оголошення нових цін на проїзд. Та наразі можна бачити сотні коментарів у соцмережах під дописами на цю тему. Люди по різному реагують – хтось розуміє рішення влади, але більшість – обурені.

Читайте також: У тролейбусі – 10 грн, у автобусі – 12 грн: у Кременчуці запрацюють нові тарифи на перевезення

«Не столиця, не мільйоник і навіть не обласний центр,  а проїзд в комунальному транспорті  НАЙДОРОЖЧИЙ серед інших міст України! За що всі дякують меру? За те що спочатку відібрав ПРАВО у літніх людей на безоплатній проїзд, а потім  повернув?!».

«Згодна з подорожчанням проїзду у маршрутці, труднощі з паливом, але тролейбус..... ціна електроенергії залишається без змін!!! Пане меру, за останні пів року ціна проїзду у тролейбусі зросла у 5 разів!!!! І це у часи пандемії та війни, коли люди залишилися без роботи!!!! Чи не здається вам, що це занадто????», - пише жінка у коментарях на сторінці мера Малецького. Та у відповідь – повна тиша. Чим аргументовано підняття цін на проїзд в тролейбусах – відомо лише владі.

«Яким боком здорожчання бензину відноситься до подорожчання проїзду тролейбусом? Може влада не знає,але тролейбус їде за допомогою світла».

Деякі кременчужани пояснюють, чим викликано завищення цін на проїзд у тролейбусах та розуміють рішення влади.

«Да никто не хочет подорожания, но запчасти, ремонт, те же провода - все теперь по заоблочной цене из-за курса», - пише чоловік у відомій серед містян групі на Facebook.

«В усій країні все дорожчає, це не зупинити, так як усі кошти йдуть на війну! Я проти подорожчання, але бачите, логістика подорожчала = подорожчання продуктів, а виплати та зарплати ті ж самі, а то й менше».

Більш детально ознайомитись з коментарями можна за посиланням чи на фото нижче.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация