Кременчужани – не привілейований клас? Мешканці міста третій місяць не отримують ні зарплат, ні допомоги від мерії

769 0
Кременчужани – не привілейований клас? Мешканці міста третій місяць не отримують ні зарплат, ні допомоги від мерії

За три місяці війни кожен мешканець Кременчука виніс для себе різні уроки: хтось розчарувався в одних людях, хтось почав пишатися іншими. У кому розчарувалися кременчужани, здогадатися не важко, адже саме від цієї людини залежить добробут міста та населення.

Кременчук став прихистком для майже 23 000 внутрішньопереміщених осіб. Зазначимо, що це лише офіційна кількість, а інші громадяни, які приїхали, не стали на облік до управлінь соцзахисту. Офіційні ВПО отримують гуманітарну допомогу та виплати від держави, тобто мають можливість якось облаштуватися на новому місці. Але підтримки з боку міста та держави не мають самі кременчужани.

До Програми Плюс звернувся працівник ПрАТ «Кредмаш», який скаржився на те, що три місяці йому та його колегам не виплачують зарплати. Завод «стоїть», виробництва немає, виплат – також. За що жити працівникам заводу, не зрозуміло, адже навіть після звернення в мерію їм дали контакт безкоштовної юридичної допомоги, де відповіли: «копайте городи».

Зараз роботодавці в першу чергу на вакансії шукають переселенців, за яких з держави передбачені виплати. Тим часом деяким мешканцям міста навіть немає за що купити їжу та інші речі першої необхідності – на роботу не беруть, а на старому місці виплат немає.

 

Читайте також: Вакансії в Кременчуці є, але, в першу чергу, не для кременчужан: мешканці міста скаржаться на відсутність пропозицій по роботі

 

Зазначимо, що в нашому місті з самого початку війни мерія роздавала продуктові набори та інші речі для ВПО. Це правильно, оскільки більшість громадян приїхали, тікаючи від реальних жахів війни, не маючи з собою ні фінансової «подушки», ні навіть у що перевдягтися. Але скоро така ситуація настане у мешканців міста, про яких місцева влада, здається, просто забула.

Начальник Кременчуцької райвійськадміністрації Олег Лєднік проводив спільну зустріч з мерами міст Кременчуцького району, де акцентував, щоб градоначальники звертали свою увагу на населення, яке потребує допомоги під час війни. Проте, як бачимо, ні до чого це не призвело, і нещодавно в нашому місті Молодіжний Парламент проводив дитяче свято виключно для переселенців.

 

Читайте також: Молодіжний Парламент Кременчука влаштовує свято для дітей-переселенців. Про місцевих дітей забулиКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация