Мерія настільки не поспішає, що кременчужани можуть залишитися взимку без опалення

636 0
Мерія настільки не поспішає, що кременчужани можуть залишитися взимку без опалення

У Кременчуці тривають дискусії щодо необхідності побудови нових котелень та встановлення індивідуального опалення для багатоквартирних будинків – двох проєктів, які мають забезпечити теплом мешканців міста під час опалювального періоду.

Після останнього ракетного обстрілу мер Кременчука заговорив про побудову не двох, а цілих трьох котелень. Вочевидь, одна з них – замість Кременчуцької ТЕЦ. Проте там залишається працювати комісія за участі урядовців та місцевого самоврядування – вони мають вирахувати розмір збитків, щоб виділити кошти на відбудову.

Міський голова не розглядає можливість встановлення індивідуального опалення – найшвидшого способу розв’язання проблеми, яка полегшить процес монтування майбутніх котелень. Нагадаємо, що силами двох котелень мали опалюватися центральна та нагірна частини Кременчука, а силами відновленої ТЕЦ – Молодіжний.

 

Читайте також: КРВА хоче, щоб у кременчужан було індивідуальне опалення, а мерія не поспішає гарантувати людям тепло

 

Зазначимо, для того, щоб ввести котельні в експлуатацію, має пройти півтора року з початку їхнього будівництва. Все через збір складових воєдино – вони випускаються в різних країнах. Потім – процес доставки та монтажу у Кременчуці. Тобто, на думку Віталія Малецького, один опалювальний сезон можна і з холодними батареями посидіти.

Нагадаємо, що ще в мирний час у одному з судів Кременчука розглянули справу за звинуваченням однієї з мешканок міста в неналежному догляді за дитиною – через напівтеплі труби однорічний малюк отримав переохолодження.

 

Читайте також: «Віталій, докрути»? Однорічний кременчужанин у себе вдома отримав переохолодження

 

Про здоров’я містян можна забути, якщо взимку труби будуть взагалі крижаними. Тобто, знову ж таки, найпростіший вихід – це встановлення індивідуального опалення, яке потім доповнять котельні.

У мерії досі не створили комісію, яка мала б перевірити, чи можна встановити ІО в будинки. Ця комісія мала б не лише проробити всі можливі варіанти та запропонувати альтернативу централізованому опаленню, а й почати реалізацію проєкту.

Все ж хоч щось міська влада для благополуччя громадян зробила – направила звернення до уряду про виділення грошей для відбудови ТЕЦ. Але цього замало, і популістськими діями оселі не нагрієш.

 

Читайте також: Кременчуцькі депутати попросили в уряду та президента гроші на відновлення ТЕЦ

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация