«Ми своєчасно спрацювали»: Лєднік про введення обмеження на продаж палива

118 0
«Ми своєчасно спрацювали»: Лєднік про введення обмеження на продаж палива

Із п’ятниці, 13 квітня, у Кременчуцькому районі діє обмеження на продаж палива фізичним особам. Таке рішення внесло ясність у ситуацію – у районі, області та всій Україні – складнощі з постачанням палива, оскільки Кременчуцький НПЗ вкотре зазнав ворожого ракетного обстрілу.

Уже декілька днів заправлятися першочергово мають автомобілі оперативних служб та інший спецтранспорт, зокрема вантажні авто, які займаються постачанням продуктів харчування. Для таких машин виділили цілу мережу АЗС, оскільки саме вона найбільш розгалужена в нашому районі – Авіас. Що стосується АЗС інших мереж, то там пересічні водії можуть заправити автомобілі. Обмеження – не наповнюють каністри, а деінде, якщо пального на продаж зовсім мало, не до кінця заповнюють бак.

Нагадаємо, що потроху ситуація з продажем паливно-мастильних матеріалів покращується, але про терміни скасування обмежень не повідомляють.

 

Читайте також: Сьогодні зранку кременчужани могли без черг придбати пальне. Поступово ситуація налагоджується

 

Олег Лєднік, начальник КРВА, дав коментар з приводу введеного обмеження: «Я вважаю, ми своєчасно спрацювали, тому що якщо подивитися на інші регіони, там дійсно були такі патові ситуації». Для порівняння: у Полтаві досі не їздять маршрутні таксі, оскільки пального просто не вистачає, а у Кременчуці та районі курсує навіть приміський громадський транспорт.

 

«Безперебійна робота автотранспорту є в усіх містах та селищах району, а також міжрайонне сполучення працює повноцінно», - резюмував Лєднік.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация