Павич зі скверу "Сосновий" вразив кременчужан своєю красою. І не тільки він (фото, відео)

628 0
Павич зі скверу "Сосновий" вразив кременчужан своєю красою. І не тільки він (фото, відео)

У Кременчуці вдосталь цікавих місць, де можна відпочити, відірватися від тяжких-важких думок, зокрема від постійного моніторингу новинних стрічок і водночас де можна хоч трохи розважити себе і своїх дітей. 

Одне з таких затишних місць, де точно буде весело і малим, і дорослим - це сквер "Сосновий", який розташований на проспекті Свободи, неподалік від зупинки громадського транспорту "Міськводоканал". 

У парку є не лише гойдалки та атракціони для маленьких відвідувачів, а й мінізоопарк, у якому можна побачити, зокрема диких, незвичних для міста тварин і рідкісні види птахів.

Особливу увагу кременчужан і гостей міста привернув павич, який своєю популярністю зобов’язаний вмінню розпускати яскравий хвіст. Саме так і трапилося під час останнього візиту до скверу. Варто зазначити, що ширина розкритого хвоста павича досягає трьох метрів. Але відомо, що природа нагородила їх чудовим хвостовим оперенням не для краси, а виключно з практичними цілями.

Гарний хвіст для павича – це питання виживання та продовження роду. Райський птах, як ніхто інший, знає, яких жертв вимагає краса: з-за прекрасного пір’я королівські птахи опинилися на межі зникнення у 20 столітті й були занесені в Міжнародну Червону Книгу.

Крім цього прекрасного птаха, у сквері можна побачити домашніх кролів, коз (козу-дерезу із двома маленькими козенятами), а також курочок породи "Silkie", які так названі через нетипове пухнасте оперення, яке, як кажуть, на дотик нагадує шовк і атлас.

В одній із кліток у сквері "Сосновий" як раз обідала альпака. Цікавий факт - альпаки, на відміну від лам, не бадаються і не кусаються, адже вони не мають передніх зубів. 

Із радістю кременчужани спостерігали за білим зайцем, який немов втік із казки "Аліса в Країні чудес". Він так активно й завзято бігав по клітці, що не всім вдалося чітко "зловити" його у кадр. 

Як бачите, сквер "Сосновий" нині максимально квітне і не лише фактично - він "квітне" посмішками відвідувачів, чим ще більше привертає увагу не тільки жителів Кременчука, які тут були багато разів, а й гостей міста.   • Альпака
  • Зайчик

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация