На ями посеред дороги поліція реагує палицями, служба допомоги мера - обіцянками

756 1
На ями посеред дороги поліція реагує палицями, служба допомоги мера - обіцянками

На одній із вулиць приватного сектора в Крюкові більш ніж тиждень тому посеред дороги утворилася величезна яма. До кого б обурені мешканці мікрорайону не зверталися, реально поки що не допоміг ніхто. Із такою скаргою сьогодні, 8 липня, до редакції "Програми Плюс" звернулася кременчужанка Світлана. 

За словами жінки, у провулку Самойлівському, поблизу буд.№ 79, розсипалася бетонна плита, що покривала яму, у якій знаходилися телефонні кабелі. Те, що бетонна плита зруйнувалася, не дивно, бо вона лежала там уже дуже давно, і з часом її все одно треба було замінити. Утім залишити величезну яму посеред дороги на проїжджій частині теж не можна. Оскільки у цьому приватному секторі є багато маленьких дітей, а вулиця, до речі, вночі ще й не освітлюється, то така яма справді становить значну небезпеку. 

- Розумієте, яма розташовується прямо посеред проїжджої частини поблизу смітника. Проїхати через цю ділянку дороги практично неможливо. Машина, що забирає сміття, обїжджає так, що ледве не залазить на паркан, - повідомила Світлана.

По допомогу кременчужани звернулися до поліції. Її працівники приїхали, констатували аварійний стан дороги, встромили в яму 3 палиці та обгородили яму стрічкою. На цьому вся допомога й закінчилася. З таким станом вулиці містяни живуть уже більше тижня. Далі мешканці телефонували до служби допомоги мера, де їм першого разу пообіцяли владнати проблему. Другого разу (вже сьогодні, телефонуючи з редакції) також вислухали, пообіцяли звернутися до комунальних підприємств письмово та надати їм на розгляд цю справу, аби вони вирішили, хто за це візьметься. 

Далі також телефонували в "Укртелеком", чиї кабелі, ймовірно, і приховувалися цією бетонною плитою. Однак, на жаль, до працівників цього підприємства додзвонитися не вдалося. 

Наразі ж обурена жінка й інші мешканці цієї вулиці сподіваються, що вирішити проблему хоч комусь таки вдасться. 

 

 

 

 

Коментарі

"По допомогу кременчужани звернулися до поліції. Її працівники приїхали, констатували аварійний стан дороги, встромили в яму 3 палиці та обгородили яму стрічкою. На цьому вся допомога й закінчилася" - Так а Вы чего хотели, что бы полицейские взяли в руки лопаты, растопили битум, щебень и заделали эту дыру??? Хотите узнать кто хозяева кабелей? Перережьте провода и они быстро объявятся :) А вообще, по логике, за эту дыру отвечают не дорожники, а хозяева кабелей, если это их колодец или тоннель.

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация