У Кременчуці вартість проїзду може зрости на 3-4 гривні вже з понеділка

599 0
У Кременчуці вартість проїзду може зрости на 3-4 гривні вже з понеділка

Сьогодні, 12 травня, міський голова Кременчука Віталій Малецький розповів журналістам, на скільки можуть зрости ціни на проїзд у громадському транспорті. Мер повідомив, що зараз обмеження щодо корегування вартості проїзду знято, проте підвищення буде залежати від цін на пальне.

«Ми не знаємо, яка буде ціна на пальне. Вчора, наприклад, на одній із заправок дизпаливо коштувало 49 гривень, сьогодні вже 42.50 грн. Якщо така тенденція продовжиться, то підстав для значного корегування вартості не буде. Але поки що, у перевізників є певні проблеми», - зазначив Малецький.

Про те, на скільки підвищується ціна на проїзд в громадському транспорті, очільник міста відповів, що вартість може зрости на 3-4 гривні та навів приклади, що пропонують перевізники. Планується встановити середню вартість, яка б задовольнила всіх.

«Зараз перевізники готують листи-розрахунки, про те, що хочуть підняти ціну на 3-4 гривні.

Наприклад, є розрахунки у 12,41 гривень, 13 гривень, у когось 11,59. Тобто ми маємо зробити середній тариф, який би враховував собівартість даних підприємств. Ми працюємо не індивідуально з перевізниками, а з підприємствами. Перевізник має визначати, де заробляють більше, а де менше. За рахунок цього балансу, можна тримати один тариф», - повідомив мер.


Читайте також: Із 16 травня вартість проїзду у Кременчуцькому районі почне зростати

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация