У Кременчуці для дітей внутрішньопереміщених осіб організовують щоденні екскурсії (фоторепортаж)

192 0
У Кременчуці для дітей внутрішньопереміщених осіб організовують щоденні екскурсії (фоторепортаж)

Вчора, десятого травня, у палаці культури «Кредмаш» провели першу екскурсію на типографію для дітей внутрішньопереміщених осіб. Активіст Артем Марченко, організатор заходу, повідомив, що бажання виявили батьки приблизно двохсот дітей, і всіх їх уже поділили на вікові групи.

Вчора до типографії «Флаєрок» прийшли зовсім маленькі діти – приблизно 20 малюків, яким було цікаво дізнатися, як відбувається процес нанесення малюнків на різні поверхні: чашки, блокноти, листівки, футболки…

Батьків малечі заздалегідь попросили принести з собою однотонні футболки – якраз для того, щоб діти зробили власні принти. Але для цього потрібно пройти певну підготовку – спочатку малюкам роздали бейджі, «приймаючи на роботу», та пояснили правила техніки безпеки. Також зазначили, що якщо почнеться повітряна тривога, дітей відведуть у найближче бомбосховище.

Після цього діти стали парами, як у дитячому садочку, та разом з колективом типографії піднялися на другий поверх палацу культури, де знаходяться виробничі потужності підприємства. Спочатку малюків познайомили з відділом бухгалтерії, де після закінчення робочого дня співробітниця залишилася, щоб розповісти про те, як приймаються замовлення, і на чому можна друкувати картинки. Потім малюкам запропонували обрати обкладинки для блокнотів, які отримають після заходу, і діти почали перераховувати: комусь до вподоби блокноти з песиками різних порід, комусь – з зображенням улюбленого супергероя або персонажем мультфільму.

Коли перейшли до виробництва принтів на футболках, то малеча вишикувалася в шеренгу та чекала своєї черги, щоб кожен не просто дивився, як виготовляють картинки на футболках, а взяв безпосередню участь у процесі. Координатор заходу Дмитро Дмитрович просив дітей допомагати йому натискати на прес, який нагріває наклейку на футболці, щоб вона стала невід’ємною частиною елементу одягу.

Так і вийшло, що у маленьких патріотів в кінці заходу були футболки з написами I am ukrainian та «Доброго вечора, ми з України».

Один із малюків забув взяти свою футболку, тому Артем Марченко придбав її у типографії та подарував дитині. На виході з типографії на дітей чекали солодкі цукерки та соки.

Відтепер і щодня такі екскурсії проводитимуть для дітей внутрішньопереміщених осіб, початок – о 17:00 у ПК «Кредмаш».Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация