Кременчуцькі бібліотекарі порадили, що можна почитати цими вихідними (фото)

182 0
Кременчуцькі бібліотекарі порадили, що можна почитати цими вихідними (фото)

У бібліотеці на вул. Соборній у Кременчуці підготували допис про те, яку книгу можна прочитати цими вихідними.

Вони цитують книгу Євгенії Кузнєцової "Спитайте Мієчку", за яку авторка отримала  відзнаку Літературної премії Європейського Союзу:


- Я сюди, дівчата, приїхала, як мені було двадцять, бо думала, що тут рай, так я все життя своє у цьому раю прожила, що й вгору ніколи було глянуть, все життя з бетономішалкою у дворі. Хіба я думала, коли учила напам’ять Рабле, що декламуватиму його тільки рачки, аби швидше докрасити підлогу, поки не почалися перейми і не родилася ваша мама?

-Ну, ба, для нас ти зробила рай.

 

Бібліотекарі додають:


"Що робити сестрам, яким так легко загубитися у власних думках і бажаннях у великому місті? Все наче й добре, але хочеться поставити життя на паузу, хоча б до вересня, та повернутися у місце свого дитинства. Стіни старого будинку відгороджують від усього світу з безліччю його питань, а бабуся Тея нічого не запитує, зате завжди поруч.Але літо час не зупиняє: на порозі з’являються люди з колишнього та теперішнього і майбутнього життя. Всі у цьому домі – і самі сестри, і бабуся, і розгублена мама, і навіть рудий кіт без імені – на порозі змін. Літо іде, ростуть гарбузи на експорт, розмови не стихають, а проблеми і рішення біжать наввипередки".

 

На головному фото - той самий кіт, який став символом бібліотеки в центрі міста.

У суботу та неділю бібліотека працює з 10:00 до 18:00.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация