На оптовій базі можуть розстріляти собак, що покусали жінку? Волонтери проти смерті!

982 1
На оптовій базі можуть розстріляти собак, що покусали жінку? Волонтери проти смерті!

На оптовій базі, що на вул. Московській, можуть розстріляти собак, які днями покусали кременчужанку. Про це у спільноті Групи захисту тварин, що в соцмережі ВКонтакті, повідомляють місцеві волонтери. 

 

 

Звісно, що інші небайдужі до долі чотирилапих друзів люди відразу ж почали цікавитися деталями інциденту, висловлювати своє обурення та пропонувати чергувати поблизу оптової бази, аби жодна з собак не постраждала.

 

 

Врешті-решт з`ясувалося, що на оптовій базі вийшла непроста ситуація. Жінку вкусив собака, після цього вона звернулася до лікарні, а її син надав цій справі розголосу. Утім наразі служба відлову тварин Кременчука розшукує саме того собаку. Колись уже траплявся подібний випадок, і представники КП "Спецсервіс-Кременчук" розшукали собаку, стерилізували і більше на вулицю не випускали.

Окрім цього, між комунальним підприємством та власниками оптової бази уклали договір, який у майбутньому у разі повторення подібної ситуації забезпечить швидке вирішення конфлікту та ізоляцію небезпечної тварини. Незважаючи на це, кременчуцькі волонтери все одно переймаються за долю собак, що залишилися на оптовій базі. 

 

 

 

Коментарі

Ув.защитники животных,Вы пытаетесь оправдать ситуацию которой в принципе не должно быть. Что это за рассуждения на тему сильно покусала или не сильно - так можно договориться - сильно изнасиловали ? или эффект удовольствия всё же присутствовал. Представьте , что ребёнка не сильно покусают - я думаю там "ляжет" не только "собачка" но и охрана которая кстати несёт за неё ответственность. Проблема в городе с бездомными собаками очень актуальна (получить 40 уколов в живот-это приятно ? скажите пожалуйста защитники животных?) и её надо немедленно решать !!! А рассуждения --- какая хорошая собачка --- оставьте для своих (не дай бог) покусанных родственников.

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация