Уряд прийняв рішення щодо ціни на блакитне паливо під час воєнного стану

302 0
Уряд прийняв рішення щодо ціни на блакитне паливо під час воєнного стану

Ціни на газ в Україні під час воєнного стану залишаються без змін. Про це під час засідання Уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Сьогодні приймаємо рішення про те, що ціни на газ для людей залишаються без змін.

Жодного підвищення. 8 грн за куб, як і було. Також пільгова ціна буде діяти для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», — наголосив прем’єр.

Окремим рішенням Уряд рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги.

«Тарифи для людей не мають зростати. Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти та платити заробітні плати працівникам», — пояснив Шмигаль.

Раніше в «Нафтогазі» пояснили, що буде, якщо не сплачувати рахунки за газ під час війни.

У компанії порадили зараз за можливості сплачувати рахунки, але за несплату нікого відключати від газопостачання не будуть. Водночас, в Нафтогазі звернули увагу, що після закінчення війни потрібно буде сплатити за об’єми газу, спожиті за цей період.

Також в офісі Президента повідомляли, що тарифи на електроенергію для населення України за умови споживання до 250 кВт*год на місяць не зростатимуть і становитимуть 1,44 грн за кВт*год щонайменше на наступні пів року.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация